Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom édesanyjának az...

A párom édesanyjának az élettársa tapogat és simogat engem, mikor senki se látja! Tegnapelött is meglátogatott engem, de mondta hogy ne mondjam el senkinek, hogy nálam járt! Mit tegyek? Félek hogy nem hisznek nekem! És a végén én leszek a rossz

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1: ne engedd be.

2: készíts hangfelvételt/rejtett kamerás felvételt.

3: jelentsd fel zaklatásért.

4: ha nem hisznek neked, lépj le, kéne a francnak ilyen család.

2014. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem fognak hinni neked, mert ő körömszakadtáig tagadni fog. Az anyukádnak mondd el először, hátha van használható ötlete a tapogatás ellen.
2014. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd be többet.
2014. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak legyalulni de mégis, milyen kapcsolat az, ahol két fél nem tudja megbeszélni a problémáit még ha a másik rokonáról is van szó?

Azért van ennyi ilyen ferde ember mert tudják, hogy 10 esetből 9-szer hallgat az áldozat.


Két dolgot tudsz tenni.


1. Elmondod a párodnak, hogy tele a puttonyod a mostohájával és nem akarod a közeledben látni.

Lehet, hogy a párod többet tud róla és talán meg sem fog lepődni.


2. Határozottan és alaposan kiosztod a pasit és ha visszadumál leordítod a haját. Legyél tökösebb, mint ő. Vésse az eszébe, kit nem szabad kóstolgatni ne legyél ilyen életképtelen.

Azért csinálja mert látja, hogy nem vagy valami határozott típus, veled ezt meg lehet tenni.


Engem is tapperolt egy öreg munkatársam még régen, alig voltam húsz de úgy elküldtem meg odavágtam neki, hogy csak lesett. Aztán kiderült és láss csodát senki sem engem bántott hanem őt vették elő. Utána nem sokkal el is ment.

Szóval állj egy kicsit a sarkadra ne légy ilyen áldozat típus mert sosem szabadulsz tőle. És a párodnak feltétlen meséld el az összezördülést nehogy mástól tudja meg ne hagyd, hogy áskálódjon az a kéjenc ellened.

2014. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Védd meg magad.Abban a pillanatban hozzád ér loccs egy akkorát neki a szemei is keresztbe álljanak.Amig mélán szégyellősen türsz ezt mindig ki is fogja használni,állj a sarkadra ha te nem,más sem fog megvédeni.Nem kell ide más csak a te keménységed lássa az a paraszt emberére akadt.
2014. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%

A vénember el van kapatva vszeg anyóst ki tudja elegiteni a pasidon látja, h muja, határozatlan gyenge férfi és úgy gondolja majd ő téged is kényeztet. Le merem fogadni, hogy nem vagy a pároddal mint férfival megelégedve...

Mivel eddig csendben voltál a pasid hihet azt is ha kiderülne, hogy a vénemberrel viszonyod volt és azért nem szóltál az elején. Szóval a felenkséged miatt azt is hiheti, hogy Téged is izgatott a dolog.

Egy ilyen nem bátor ha látja, hogy odaig vagy a pasidért

Ha látja, h nyíltak vagytok egymással és mindenről tudtok ami a másikkal történik.

Esetleg nem kommunikálsz felé vonzalmat? Nem lehet, hogy egy tutti mutyi fiú mellett izgato a rámenős vénember?

A legelsőnél azonnal tisztázni kellett volna.... A másodiknál óriási botrányt csapni ennyi.

Most... bajban vagy... Mert hallgattal

2014. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%

Hagyd magad, előbb szabadulsz!

Vagy inkább hallgass az előttem szólókra!

Ahogy Te jobbnak látod.

2014. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
16%
Bemegy a lakásotokba és tapogat intim részen? Mennyi ideig, hányszor, hova nyúl? Te hagyod, te ebben benne vagy?
2014. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

ÚRISTEN, állj már ki magadért!!

Ne hagyd neki, kiálts rá, mondd el a családnak.

Eszem megáll..

2014. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Miért engeded be, miért hagyod? Az első seggbemarkolást egy baromi nagy sikítással és pofonnal kellett volna honorálni.
2014. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!