Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz érzés, ha már elmúltál...

Rossz érzés, ha már elmúltál 30, és még meg sem kérte senki a kezed, nincs aki feleségül akar venni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon rossz érzés tud lenni, mert 30 év fölött egyre veszélyesebb babát szülni is.
2011. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 kepek válasza:
62%
akkor azért depi a csajom?
2011. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

19:42!

Jahhh!!!Azért!

2011. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy hogy nem kérték meg a kezed, vagy nincs senkid.
2011. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

szerintem emiatt ne aggódj! Van sok független férfi is a te korodban.

Bátyám 30 fölött ismerte meg a snőmet. 34 volt,mikor szülte az első babát, 36, mikor a másodikat. Nagyon jól elvannak szeretik egymást most is. És erre számtalan példát tudnék még írni.

Amúgy pasid sem volt még soha????

2011. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

az előbbi írója vk.

..szóval nem a bátyám, hanem a snőm szülte a babát... :)

2011. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Vésztartaléknak ott lenne egy hasonló helyzetben levő barát, ha mégsem, egyedül vállalnék gyereket.
2011. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon fájó tud lenni, még akkor is ha barátod volt néhány.

40/N

2011. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megítélni. Én jól érzem magam, de annyi helyről hallom, hogy már rég férjnél kellene lennem, és gyereket kellett volna szülnöm, hogy elbizonytalanodtam. Tényleg mindenhonnan ezt kapom. Bosszantó, és persze befolyásol. És már tényleg nem tudom, hogy én akarok-e házasodni, vagy csak belémbeszélték... Párom van, 2 éve vagyunk együtt.

Kérem valaki mondja már, hogy nem vagyok gáz! Én sem így terveztem. És nem tartom jónak, hogy még nincs baba. Biológiailag már tény, hogy rizikós. De ha eddig nem úgy alakult az életem... Én is 30 előtt szerettem volna szülni... Mit tehetnék???

33/N

2011. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

sok ismerősöm van, aki nem akar egyáltalán házasodni

egyik unokatesóm 38 körül lett édesanya de ők sincsenek megházasodva

a másik elmúlt 30 de vele most nagyon fut a szekér, és egyáltalán nem gondolkodik még gyerekvállaláson

én közelítek a 30-hoz, de inkább tizenévesnek néznek és annyinak is érzem magam, és én sem gondolkodom házasságon. Amúgy is a házasságok fele válással vegződik, mert talán egy többször elvált embernek jobb ?

2011. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!