Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit írjak, mondjak miért nem...

Mit írjak, mondjak miért nem vettem fel a telot? Anyós most hívott kétszer, egyszer kinyomtam. Mit lehet csinálni, amitől nem tud telefonálni az ember?

Figyelt kérdés

gyors írni akarok neki valamit, most nem tudok beszélni, később hívom.

de ugyan miért ne tudnák most beszélni..?

(nem dolgozom, gyeden vagyok, és du fél 5 múlt)


2014. nov. 7. 16:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

ó köszi köszi :)


igazat nem akarom írni, mert az hogy nézne ki, hogy ráadásul külföldről hív és rányomom a telot, mert amúgy zavar, hogy felébresztett végre tudtam aludni egy órát baba mellett, de a baba is felébredt, kezdődött a nap...

2014. nov. 7. 16:50
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Az igazat.. vagy ha nagyon kifogást akarsz akkor bankban vagy postán voltál.
2014. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%
Máskor némítsd le a telót ha alusztok, de megírhatod, hogy éppen aludtatok.
2014. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%
Jaj, ezek az anyósok! Szerencsére (csúnya ilyet írni) nekem nincs anyósom. Bezzeg apósom van. Úgy utálom, hogy nekifutásból le tudnám rúgni....
2014. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
De fogadjunk anyádnak megmernéd mondani/írni, de az biztos, hogy nem próbálnál valami jó kifogást találni kétségbeesve. Mi az istenfäszáért mennek le az emberek szerencsétlen taknyosba, ha az anyósról van szó? Legyél már felnőtt! Nem kell magyarázkodnod, meg ilyenek. Nem volt alkalmas. Pont.
2014. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat.az a legtisztább
2014. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%
Csakis az igazat: ott van a szeretőd!
2014. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
5%

Szegény gyerek....

Aludtam, azért nem vettem fel.

Még a sógornőmnek is felveszem a telefont, pedig nem csipem, de nem illik ok nélkül kinyomni.

2014. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%

"de nem illik ok nélkül kinyomni"


Akkor illik kinyomni, mikor neked úgy tetszik. Nem vagy sem telefonos kisasszony, sem mentős diszpécser, hogy mindig fel kelljen venni meg nem a főnököd hív. Az alszik egyébként ezen kívül is elég ok. Manapság az emberek túlzásba esnek már ezzel a telefonnal, mindenki elvárja, a sok hülye meg meg is teszi, hogy akárki borjának felveszi még szarás közben is, még akkor is, mikor mind két kezére szükség lenne mindig. Ha meg mégsem, akkor még fel vannak háborodva, hogy miért nem. Mi ez valami francos köldökzsinór ami 0-24-ben össze kell kössön, ha alkalmas, ha nem, ha akarod, ha nem, vagy mi? Csak azért, mert a technika lehetővé teszi, hogy bárki, bármikor hívogasson, azért nem kell mindig rendelkezésre állni, meg jó képet vágni hozzá.


Ennél már csak azt utálom jobban, mikor valaki valami jelentéktelen szar miatt telefonál és folyamatosan hív, vagy hívja a családban fel lelhető összes telefont, ha nem vesszük fel azonnal, mert annyit nem fog fel, hogy kiírja a számát, és ha majd alkalmas lesz, nyilván visszafogjuk hívni. De neeeem, neeeem, ő csak csörget folyamatosan, mert AZONNAL meg akarja kérdezni, hogy tegnapelőtthöz képest mi újság van.

2014. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%
Az utolsó vàlaszoló jól írja, teljes mértékben egyetértek!!
2014. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!