Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egy normális nagymama mond...

Egy normális nagymama mond ilyet a 6 éves unokájának?

Figyelt kérdés

A nagyobbik lányomnak ezt mondta az anyósóm (persze viccesen, nem mérgesen)

"ti elvettétek tőlem a kisfiamat"


Tehát a 6 évesemnek azt mondta hogy elvettük tőle az apját. Hallottam énis, de ugy csinaltam mintha nem hallanam. Kellett volna valamit reagálnom?

miután elment anyos, a lányom megkérdezte hogy tényleg elvettem e a mamátol apát. Én erre azt mondtam neki hogy jött ő magátol is :)


2014. nov. 17. 20:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ha csak viccelt akkor nincs vele semmi gond. Gyerkőcnek is el kell mondani hogy ez vicc volt és nem kell mindent komolyan venni.
2014. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem, egyáltalán nem normális anyósod beszólása. Van amivel nem viccelünk! Főleg nem egy gyerekkel!
2014. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha nincsen problémád, kreálj egyet!
2014. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Nézd el neki, biztos, hogy nem gondolta komolyan, de nyilván kisebb stressz volt számára, amikor elment a fia. Pláne, ha egyedül él.
2014. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
28%
ez teljesen abnormál!! bár nekem is van ilyen rokonom de nem ennyire csak akkor kezdte amikor már 10 voltam nem egy 6 évesnek! de legalább életre való ember lesz lehet erősödni az ilyeneken
2014. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
Első vagyok, 61%os te nulláztál le? Köszi, egy ilyen miatt tényleg érdemes lepontozni...
2014. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Azért szerintem ez tipik az az eset mikor számít a szovegkornyezet..en se elnem meg tragediakent ráadásul sztem jól is reagáltad le.
2014. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7%
Ha viccesen mondta, azt a gyerekek nagyon jól szokták érezni, szerintem nincs ezzel gond, nyilván anyós jobban odafigyelhetett volna, de szerintem gyerek mellett nem lehet non-stop figyelni minden kis elszólásra. Szerintem egy 6 éves már érti ezt a poént, mivel tudja, hogy anyósod gyereke az ő apja és korábban együtt laktak. Ha mégis valami gond lenne, akkor beszélgess erről a gyerekkel, hogy hogyan is megy ez az összeköltözés-házasodás. Csak vigyázz, mert könnyen a gyerekcsinálás témához fogtok kilyukadni :)
2014. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%

Úúúúúristen,Kérdező! Ha Te ez miatt ide beírtál azt kell mondjam, hogy nem a Mama, hanem Te nem vagy normális.

Legalább van a mamának humora. Mindjárt jönnek a hiénák, aztán meg is lincselik a Mamát, mert szeretetből lőtt egy poént. Legyen már eszed!

2014. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem vicces. Miért vettem volna el töle a fiát? Tudod, anyós folyton azt hajtogatja hogy azért szülte a fírjem (ö a legkisebb) hogy örökre vele legyen és ápolja meg eltartsa, miközbe anyós életébe nem dolgozott. Ennyit erről.
2014. nov. 17. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!