Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 20 éves fiú a nagyszüleivel alszik egy szobában, ráadásul az egyik nagyszülővel egy ágyban?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről lenne szó ,akit a nagyszülei nevelnek mert az anyjával "haveri" viszonyban van.Ezért a nagyszülők nevelik és a barátai már többször próbálták rávenni arra ,hogy költözzön át a saját szobájába ( ami létezik , csak nem aludhat ott) de a nagymamája mindig kifogásokat keresett ( pl . télen az ,hogy bekellene fűteni a szobát és az plusz kiadás ) vagy azt ,hogy nem ő akar saját szobát hanem a barátai beszélik rá. Ez nem beteges szerintetek?

2014. márc. 10. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez a fiú nem szeretne magának barátnőt? Vagy ha lesz neki, akkor 4en alszanak egy szobába?
2014. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon beteg lehet ez a fiú agyban.Lehet a nagyi molesztálja :-D és be van fenyítve,hogy nem mehet el mellőle mert akkor ki lesz téve a házból és mehet világnak.
2014. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Ezt most el lehetne viccelni azzal a remegős kezű nagyival... Hát ez már valóban nem egészséges lelkileg. Lehet, hogy a nagyi imádja az unokáját, sőt még kölcsönös is lehet, de akkor sem....
2014. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ebben most semmi vicc nincsen ,ez már valahol szerintem nemis vicces hanem inkább ijesztő.
2014. márc. 10. 22:33
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Nagyi nem tudja őt elengedni. Mondjuk nem értem ezt a "haveri" jelzőt az anyjával, de ha ők az anyai nagyszülők, akkor már a lányuknál is elrontottak valamit.
2014. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha nekik jó nekem aztán teljesen mindegy.
2014. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha van külön szobája, akkor az egyetlen elfogadható ész érv a "be kéne fűteni a szobát, és az plusz kiadás". A fűtés elég drága, és ha nem veti őket fel a pénz, akkor valamit valamiért elven télen oké a közös szoba.


Na de nyáron ne már... Az beteges!


Csak azt ne mondja a nagyi, hogy akkor plusz egy ágyneműt kéne mosni, vagy koptatná a gyerek az ottani ágyat.... :)

2014. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
mindenki le van pontozva.. grat :D
2014. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

Amikor meglatogattam a nagyszuleim, en is a nagymamammal aludtam meg 18 evesen is. Egyszeru ok: a nagyapam hata miatt kint aludt a nappaliban a kanapen, es maradt a kihuzhato nagy kanape a haloszobaban.

Aki ebben barmi beteg dolgot talal, annak nem volt normalis csaladi elete...

2014. márc. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó igen.. De itt nem ez a helyzet..


Nem, nem normáilis..

Meg a befűtés esetleg, de nyáron?

Egy baratnő kelelne neki. Azonnal cikinek érezné a dolgot

2014. márc. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!