Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt valaki aki anyósnál...

Van itt valaki aki anyósnál lakik és a babát is oda szülte?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat.
2014. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Facebook csoportban most hisztizik anyuka, hogy anyósék nem hagyják abba a dohányzást az unoka mellett, és ő ha szól, még nekik áll feljebb.


Mire én finoman közöltem vele, hogy ne pampogjon, hanem örüljön, hogy kvázi eltartják gyerekestől és anyósék még jó, hogy nem fognak változtatni a szokásaikon a saját házukban.


Miért, amúgy?

2014. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem anyosomeknal lakunk, de ahogy terhes lettem, nem gyujtottak ra a hazban es meg ki is festettek. Mindezt ugy, hogy kulfoldon voltunk es csak a 7. honapban jottunk haza :)
2014. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
mi ez a csoport?
2014. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
erre mondják hogy ed meg amit föztél kislány, hajrá
2014. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
nekem ehhez tuti nem lenne képem. max ha utána pár hónapon belül tutifix költöznénk. egy életet nem lehet így berendezni.
2014. nov. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az is árt a babának, ha mellette cigiznek, meg az is, ha a nagy semimire szülik.
2014. nov. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

én majdnem.

Albérletben laktunk, apósomat ápolni kellett, így a lányom 3 hönapos korában odaköltöztünk hozzájuk.

Apósom hamarosan meghalt, de mivel anyóssal semmi probléma, maradtunk. így nem magunknak veszünk lakást, hanem jövőre a gyereknek, ha megy továbbtanulni.

2014. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
annak idején mi is anyóséknál laktunk és oda született a lányom... fél éves volt mikor lakást tudtunk venni és elköltöztünk... 3 évig laktunk velük, amíg terhes nem lettem minden szuper volt.. onnantól viszont kezdtek bele szólni a dolgainkba, arról ne is beszéljünk mikor megszületett a lányom, még azt is meg akarta mondani milyen ruhát adjak rá :) akkor mondtam a férjemnek, hogy oké ennyi volt, nézzünk lakást, hátha találunk valamit amit ki tudunk már fizetni... szerencsénk volt, jóval érték alatt sikerült vennünk egyet és már költöztünk is ... azóta is imádom anyósomékat... ahogy elköltöztünk helyreállt a béke :)
2014. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mi most jelenleg anyósékkal élünk, babát szeretnénk, de ide nem...remélem jövőre végre vehetünk valamit, max 3-4 millánk lenne a nyárra...még egy lakást talán tudnánk venni, de mást...
2014. nov. 19. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!