Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan haragszom...

Szerintetek jogosan haragszom ennyire az anyósomra? Ha igen, a párom miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

Szinte minden romantikus otthoni programunkat tönkre teszi, és már borzasztóan zavaró, hogy hiába szól neki a vőlegényem, akkor sem változtat. Sokszor az volt a baja, hogy ha kettesben akarunk lenni, akkor mennyünk be a szobába, de ha reggel ki sem jöttünk, csak a párom ment ki, és hozott nekem ágyba reggelit, akkor is amíg behozta a tálcát a párom, anyós megállt az ajtóba, és elkezdett bámulni, meg hosszasan véleményezni látottakat... Meg nem egyszer volt már, hogy úgy gondolta, hogy neki most mondandója van a páromnak, és berontott a szobába kopogás nélkül, bármit is csináltunk..

Hálisetennek nem lakok ott, csak kéthetente 5 napot töltök ott velük, de azt is egyre nehezebb.

Az utolsó csepp az volt, amikor egy újabb ilyen kettesben töltendő programunkat zavara meg, és üvöltözött, meg azt, hogy kettesben akartunk lenni, azt egy felé irányuló merényletként értelmezte.. Kiborult a bili, és mivel engem is elmondott minden sz_rnak, megkérdeztem a páromat, hogy miket mondott még az anyja rólam a hátam mögött. Kiderült, hogy egy pénzéhes k_rvának tart, mert a "kicsi fia" sok pénzt költ benzinre, hogy találkozni tudjunk (20km-re lakok tőlük), meg mert vett néhányszor nekem ruhákat, meg apróságokat.. Ezt egyszer burkoltan is közölte velem, amikor közölte, hogy nekem is kell segítenem a fiának spórolni, kezdve azzal, hogy ne követelőzzek, és szorítsam vissza az igényeimet...

Kicsit kiborultam, és elsírtam magam. Ez a cirkusz után 10 perccel pedig ismét berontott az anyja a szobába vidáman, mintha mi sem történt volna, és mi voltunk a világ utolsó szemetei, mert ki lett küldve. Aztán az is kiderült, hogy amit én készítettem saját kezűleg dobozkát a páromnak, csak úgy fogta, és elvitte, hogy neki az jó lesz lábtartónak. És rá volt írva a dobozra, hogy miért, kitől, kinek, mire... Úgyhogy ez szerintem teljesen nyilvánvalóan azt mutatja, hogy egy senkinek néz..


Én jelenleg nem vagyok hajlandó találkozni az anyjával, ami azt is jelenti, hogy nem akarok hozzájuk menni arra az 5 napra sem. Viszont ennek nem örül a párom. Miért nem egyértelmű neki, hogy miért nem akarok oda menni, amikor ő is ott volt, és látott, hallott mindent? Ráadásul csomó mindent nem is mondott el nekem, akkor amikor történt..


Miez most? És mivel adtam ekkora okot az utálatomra?


2014. dec. 4. 17:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon egyszeru. Koltozzetek el onnan. Belefizetsz a kajaba STB ha KB egesz heteket Ott vagy? Ugy vagy valaki jegyese hbmeg az anyja nyakan eltek? Nem mondom h szep, amitbaz anyja csinal de sok gondotok megoldodna ha felnott mod magatok tartanatok el es nem az o hazaban jatszanad a kiskiraylanyt
2014. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok anyos de nekem soknak tunik amennyit ott vagy. Fizetsz a rezsibe? Segitesz a hazimunkaba?
2014. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"Hálisetennek nem lakok ott, csak kéthetente 5 napot töltök ott velük"

ezzel megmagyaráztam részben amit nem értettél.

Mellesleg még otthon lakok, mert a párom külföldön dolgozik, és júniusban tudok csak én is utána menni, hogy kint összeköltözzünk.

És igen, amikor ott vagyok, bele fizetek a kajába is. Sőt, előfordul, hogy én főzök.

2014. dec. 4. 17:19
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Júniusig kibírjátok, addig találkozzatok nálatok.
2014. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
és van amikor nem is töltöm ott az 5 napot teljesen, mert ha úgy jön ki az 5 nap, akkor csak aludni megyek hozzájuk, napközben iskolába vagyok, és veszek magamnak valahol enni.
2014. dec. 4. 17:20
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Legyetek akkor abban az 5 napban nálatok és majd lecsillapodnak a kedélyek.
2014. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Amikor a párod hazajön külföldről hagyj nekik 1-2 napot hogy az anyjával legyen, mert lehet a mama még nem engedte őt el, és azért zavarsz a képbe.
2014. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
Az elsonek nincs igaza! Nyugodj meg! Az anyos csak szimplan felti a kicsi-pici fiacskajat aki egy anyamasszony katonaja. Vagyis csak szimplan nem kepes megerteni, hogy a fia felnott es mar nincs szuksege az anyucikajanak a babusgatasara. Ha a kozeleben fogtok elni orokke tonkreteszi majd a kapcsolatotokat. Ha pedig vele fogtok lakni akkor szimplan pokol lesz az eleted.
2014. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy volt már olyan is, hogy végig nálunk voltunk, de mikor legközelebb jött haza a párom, és mondtam, hogy itthon akarok maradni, akkor ő kezdte a vitát, hogy legutóbb nálunk voltunk végig, most ő is otthon akar lenni egy kicsit..

Bár ha ezt újra felhozná, valószínűleg azt mondanám, hogy nyugodtan legyél otthon, de nélkülem..

Nálunk azért nem szeret lenni sokat mert az anyukám nem éppen a háziasságáról híres, így sokszor egyáltalán nincs bevásárolva, sem főzve. Ő pedig azt szokta meg, hogy az anyja minden nap legalább friss főtt ételt tesz elé az asztalra.

2014. dec. 4. 17:26
 10/25 anonim ***** válasza:
31%

Igen jogosan haragszol ra, mert kezdjuk ott hogy 2 fiatal szerelmes par szobajaba nem fogok kopogas nelkul berontani, mar ez jelzi is hogy milyen bunko is anyos!

2 tarsd magad ahoz hogy nem esz oda sohasem, mert igen is megbantot le kurv.zot stb... en sem tudnek ez utan jo pofizni !

parod viszont ne bellato, sot kisem all erted , inkabb rad akkarja tuszmolni azt hogy de gyere nalunk stb...o az edesanyam! Parodnak kellet volna tisztazni az anyukaval! Ezek szerint neki ez termeszetes nem erez veled egyutt!!

Mivel a parod dolgozik ha jol ertelmezem , kerdesem te is dolgozol? Ha igen akkor miert nem koltoztok ossze, vagyz azt az 5 napot oldjatok meg a ti szuleidnel!



Osszinge leszek veled: en meglatasom nem fogsz ezzel a pasival maradni, mert a kedvesed meg mindig anyuka szoknyajat fogja,!!

2014. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!