Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan haragszom anyósomra?...

Jogosan haragszom anyósomra? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Jövő héten ovis szünet lesz, a férjem lenne itthon a 4 éves lányunkkal. De 2 munkatársa lebetegedett, ezért nem tud eljönni szabira.

Megkértük anyósomat, aki óvónőként 7 hetet lesz otthon a nyáron, hogy vigyázzon rá. Azt mondta persze, nagyon örül. Most meg felhívott a sógórnőm, hogy az anyja mindennek elmond minket a hátunk mögött, hogy milyen szemetek vagyunk és hogy képzeljük hogy így túlterheljük őt.


Miért nem lehetett ezt nekünk megmondani? Mire jó ez?


(A lányunk az egyik szomszédunkkal lesz, 20 éves egyetemista, szóval megoldjuk anyós nélkül, nem kényszerítjük rá)


2013. júl. 6. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Mit mondjak, nyilván nem szép tőle, ugyanakkor ezek után biztos nem várnám el tőle. Vannak ilyen nagymamák, nagypapák, tudomásul kell venni.
2013. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Én megkérdezném anyóst, hogy ez miért volt jó.
2013. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Én az anyós szemébe mondanám, hogy visszahallottuk miket mondott, és hogy megmondhatta volna nyugodtan, ha nem szeretne vigyázni a gyerekre. És hogy megoldjátok nélküle, nem gond. Had égjen a képe egy kicsit, biztos ha a szembesíted a furkálódásával, akkor majd ég mint a rongy. A gyereket pedig végképp nem bíznám már rá, ha mondogatná, hogy nem is gond neki, akkor sem.
2013. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezek után én sem. De könyörgöm, óvónő. Nap mint nap 30 gyerekkel van, tényleg ilyen szörnyű lenne neki az unokájával? Reggel vinnénk, este hazahoznánk, szóval mégcsak nem is folyamatos 1 hétről van szó.
2013. júl. 6. 12:06
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Abban hibázott, hogy nem volt veletek őszinte. Már ha egyáltalán mondta ezt valakinek... Beszéltetek már vele erről?
2013. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Még nem, de sajnos volt már ilyen. Elég jól ismerjük őket hogy tudjuk, ilyen helyzetben bízhatunk a sógórnőmben.
2013. júl. 6. 12:16
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem anyósod nem nagymamakorú,és mást tervezett a szabadságára,nem óvónősködést.Lehet,hogy pihenni szeretne??De kényszerből elvállalná?
2013. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha nemet mond. Megoldjuk máshogy. De miért vállalja el, ha nem akarja? Nekünk is megmondhatta volna, hogy pihenni akar.
2013. júl. 6. 12:20
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Igen mivel nem kellett volna megígérnie ha nem akarja. De az, hogy óvónő szerintem semmit sem jelent. Én is szeretem a munkámat de lehet 30 év múlva utálni fogom, de nyilván nyugdíj előtt párévvel nem fogok felmondani.
2013. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is az a legnagyobb probléma,hogy nem mondta el.

Nem vagyok óvónő,de nekem is olyan munkám van,hogy nyáron lazulok egy hónapot,aztán az év többi részében táppénzre se nagyon merek menni(ügyintézésről meg inkább nem mondok semmit).Nagyon megterhelő így dolgozni,lehet hogy besokall már ő is,mire kiveheti a szabiját.Ez persze nem menti fel az alól,hogy így viselkedett veletek.

2013. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!