Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha meg akar kapni...

Mit tegyek ha meg akar kapni az apósjelöltem?

Figyelt kérdés

Ahogy telt az idő egyre jobban sejthető volt, hogy nem csak a fia kedves barátnőjének tekint. Mindig próbál fogdosni (úgymond valahogy hozzámérni, simogatni stb.) Volt egy-két komolyan pillanat is amikor féltem, mert kettesben maradtunk a pincében aztán az ölelésből megint csak fogdosás lett. Folyamatosan "Drágámnak" hív, de a felesége előtt sem annyira zavartatja magát. Nem tudom mitévő legyek jóban vagyunk de látom ez mögött, ahogy csorgatja a nyálát utánam (visszataszító)

Hogyan lehet ezt megoldani?

Kellemetlen lenne a páromnak ezt jelezni.

Ha próbálkozik, akkor nem hagyom magam de valahogy sosem ért a szép szóból, mindig próbál leitatni, ha kicsit összejön neki akkor baj is szokott lenni.

Mitévő legyek?

És persze a kedvenc témái is magától értetődően, na meg a viccek, hogy félrehallja a dolgokat: "Mint kérsz? Tőlem csókot?!" stb.


2015. jan. 13. 23:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Kevésbé kellemetlen ez neked mint szólni róla az érintetteknek? Hogyhogy?:-o

Hát akkor ne szólj, és viseld el!

:D

2015. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos szólnék, meg fel is pofoznám az apukát, amikor mindenki látja (kettesben veszélyes)
2015. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ha próbálkozik, akkor nem hagyom magam de valahogy sosem ért a szép szóból" Ez mit jelent? Ha nem kiabálnál megerőszakolna? Vagy mi?


"mindig próbál leitatni, ha kicsit összejön neki akkor baj is szokott lenni." Itt mit jelent a baj?

2015. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

"mindig próbál leitatni, ha kicsit összejön neki akkor baj is szokott lenni."


Mármint olyankor hagyod magad?

Iszol egy felest, és máris elfújsz após pajtásnak egy szolid jazzt?

2015. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem de olyankor előnyben van, ha be vagyok csiccsentve.
2015. jan. 13. 23:48
 6/28 anonim ***** válasza:
30%

Beszelj az uraddal, hogy legyen ferfi, alljon a talpara, es allitsa le a fatert, addig pedig felejtsen el minden gyengedseget a reszedreol.Mert ez NAGYON nem normalis!

Elmeleti utmutatoul ajanlom a youtuberol Zsirfeka tanacsait Jolandanak (Csumi Jolanda...), gyakorlatinak pedig a Roncsfilm idevonatkozo jelenetet Rajhonaval es Badarral. Utana johet a zold kez... :)

2015. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mindig próbálom értelmesen elmondani neki, hogy kellene stb. Elején még győzködtem magam, hogy csak kedves meg szeret és ő így mutatja ki meg ilyenek.
2015. jan. 13. 23:49
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ugye ezt nem gondolod komolyan? Miféle ember mutatja ki így az ártalmatlan, emberbaráti szeretetét mások felé - és továbbmenve, miféle ember tolerálná ezt?


Igenis tessék beavatni a férjed, az anyósod, mert ez nagyon nem normális. Vagy ahogy már előttem szólók is írták, jelenetet rendezni, társaságban, hogy másoknak is leessen, ha a kommunikáció túl kínos. Bár én ilyen esetben nem haboznék.


Én egy ilyen gusztustalan embernek a társaságát is messziről kerülném, nemhogy inni merjek a közelében. Tartsd távol magad tőle, mert a leírtak alapján veszélyes is lehet.


Nem tudom, milyen kapcsolatban van a férjed az apjával, de ha az én párom ilyesmit hallana az apjáról, a kapcsolatot is megszakítaná vele.

2015. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem de olyankor előnyben van, ha be vagyok csiccsentve."


Akkor ne igyálj vele. Kettesben iszogattok?


Kérdező, te is adod alá a lovat. Legyél határozottabb!

2015. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%
Kamu kérdés,ilyen a világon nincs!!! Saját fiának csaját akarja lenyúlni a csávó???!!! De ha tényleg igaz,akkor szólj a pasidnak,hogy állítsa az öreget,am égni fog a pofája,ha kitudódik.
2015. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!