Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az, ha itt valaki...

Miért van az, ha itt valaki azt írja, hogy jóban van anyósékkal, vagy akár a saját szüleivel, egyből lepontozzák?

Figyelt kérdés
Ennyire szánalmasak itt az emberek?
2014. dec. 27. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Igen.

Engem is lepontoztak a skálás-anyósos kérdésnél, mert kiírtam, hogy az én anyósom 10/7.. :)

2014. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már itt is megjelentek.:D Csak annyit üzennék ezeknek az embereknek, hogy talán nem véletlen, hogy anyósék legszívesebben kiutálnák őket a családjukból. Élettelen banda.:D
2014. dec. 27. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, engem is lepontoztak. Az ő bizonyítványuk. Erre nem tudsz mit írni. Inkább irigységnek mondanám :)
2014. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha ez megnyugtat benneteket, azt is lepontozzák, ha valaki nincs jóban az anyósával, sót azt is, aki cska nnyit ír ki, hogy szép az élet, szar az élet. Szóval mondanivalótól függetlenül mindenkit lepontoznak, úgyhogy ne sajnáljátok nagyon magatokat.
2014. dec. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Utolsó, én nem csodálkozom, hogy téged mindenki mindenhol lepontoz, ha ilyen szövegekkel nyomulsz... :D :D

Kérdező! Engem egyébként teljesen hidegen hagy a lepontozás, de ettől függetlenül mondom, hogy ezek a kedves személyek, akik jóban vannak anyóssal, apóssal, általában akkor tudatják mindezt a néppel, mikor kutyát-macskát nem érdekel, mert éppen egy problémásabb anyós-meny kapcsolatot vitatnak, és marhára nem odavág az őáltaluk festett idilli kép... Persze biztos irigyek is az emberek, hiszen magyarok vagyunk, de az, hogy a pontozáson ugrálunk, legalább olyan szánalmas, mint az ész nélküli leszavazás... :) Aki jóban van a rokonaival, az örüljön annak, hogy valamit jól csinál, de ne dicsekedjen vele egy olyan fórumon, ahol az anyós baltával kergeti a családot. Szerintem. :)

2014. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj, de megkaptam.....

Mondjuk, ha tudnál fogalmazni, akkor biztos jobban megérteném.

2014. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%-os, ez most nekem szól? :D Mert szerintem prímán fogalmazok, és ahogy elnéztem, inkább neked vannak problémáid, méghozzá az írással.
2014. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5


A konkrét eset az volt, hogy a kérdés az volt, hogy milyen a kapcsolatunk az anyóssal. Én írtam annyit, hogy jóban vagyunk, és ennek örülök, erre lepontoztak, pedig ez volt a kérdés.

2014. dec. 30. 09:52
 9/9 anonim ***** válasza:
7/8. Neked szövegértelmezési problémáid vannak. A 78%-os azt írta, hogy itt a gyakorin tök mindegy mit vagy miről ír valaki, általában a lepontozások vannak nagyobb arányban.
2014. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!