Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom összeveszett miattam...

Anyósom összeveszett miattam az anyjával, jogos, hogy e miatt kellemetlenül érzem magam?

Figyelt kérdés
Múlthét vasárnap felhívtam, hogy eljön e az unokáiért. Álltalában vasárnaponként ott vannak nála. Azt mondta igen, el is jött. Segítettem neki elvinni őket. Sogornőm elmondta, hogy a nagymamája hívta anyosomat és mikor megtudta hogy nálunk van azt mondta hogy Isten húzzon engem a f..szra (bocsánat) a gyerekeimmel együtt. Tegnap megtudtam, hogy anyósom nagyon összeveszett az anyjával e miatt. Azt mondta, hogy ha engem meg a gyerekeimet nem becsüli akkor az unokáját se. Nem tudom, de nem jó érzés hogy miattam veszekszenek. Mégis az anyja és nagyon idős.
2014. dec. 30. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Eggyel több ok, hogy ne legyen ilyen gyerekes.
2014. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Mi a kérdés? Hogy jogos-e, hogy rosszul érzed magad?

Ez nem jog kérdése.

Itt majd egy csomóan el fogják mondani, hogy nem te vagy a hunyó, de ezt te is tudod. Innentől kezdve nem tudunk mit kezdeni a kérdéseddel.

2014. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó egy ilyen sógornő a háznál. Minek keveri a xart?

Az öreglány szenilis, az anyós biztos nem akarta volna, hogy te megtudd, és idegeskedj, te sem vagy vele előrébb, csak el van cseszve a napod...

Szóval, kérdem én, miért? Minek kellett ezt elmondania neked?

2014. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. nak teljesen igaza van, a mama biztos bolond egy kicsit hogy ilyeneket beszel, a sogornonek meg meg kene tanulnia befogni a szajat, semmit nem segitett a pletykalassal, csak elcsszte mindenki hangulatat.
2014. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te jó isten!
2014. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, kár ezzel foglalkozni vagy ezen rágodni. Végül is úgyse megyek hozzá. Ők meg majd megoldják ahogy akarják. Csak a férjemet sajnálom, hogy ilyen a mamája és nem szereti a dédunokáit.
2014. dec. 30. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy nem szereti, valószínű olyan mentális baja van - Alzheimer, demencia -, ami miatt fel sem fogja, miket mond.


Nagyapám apát küldte el a fszra, mikor valami nem tetszett neki, teljesen tudattalanul.

2014. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!