Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, ha anyósom köteksz...

Mit tegyek, ha anyósom kötekszik? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Anyósom szinte mindennap iszik, de néha annyira, hogy olyankor mindenkivel kötekszik. Amúgy egy nagyon kedves néni, szeretem őt. Mit csináljak, hogy velem ne kötekedjen részegen?
2014. dec. 27. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
ne találkozz vele...
2014. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha meg írod, mit iszik, meg mondom mit csinálj.
2014. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig adj igazat neki, és közben tedd azt, amit TE szeretnél.
2014. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lyon ***** válasza:
Pattints le neki egyet, érezni nem fogja, emlékezni nem fog rá. Te meg csak vigyorogj. :)
2014. dec. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom ez segít e. Velem a mamàm veszekedett. A vita tárgya alaptalan volt. Szinte ordibált velem. Egy ideig tűrtem de miután 3 napon keresztűl egyre nagyobb hangnemben zaklatott ingerűltebb erőteljesebb hangnemben elmondtam neki a véleményem és azonnal visszafogta magát. Azóta nem is volt vita.
2014. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Passzolj neki személyesen egy üveg finnlandiát.
2014. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!