Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom szülei falusi parasztok....

Túramotoros kérdése:

Párom szülei falusi parasztok. Csöndes emberek de kibeszélik nap mint nap a körülöttűk élőket. 6éve járok a lányukkal de nagyon nem kedvelnek hogy közeledjek feléjjük?

Figyelt kérdés

Segítőkész vagyok és figyelek a szüli vagy névnapjukra de tudtommal mindig kibeszélnek....szeretnék változtatni ezen de nem tudom hogy hogyan kéne.

Többször is probálták a csajomat lebeszélni rolam de a lány mindig elküldte öket melegebb éghajlatra ez miatt.

Valaki tud rá mit mondani?



2015. jan. 28. 20:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Az ország másik felében szép települések vannak, oda telepednék le. Ritkán meg el lehet viselni mindent. 6 éve? akkor ideje családot alapítanod. (lehet, hogy ez nem tetszik ám)
2015. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Megmondod a csajodnak, hogy nem vagy hajlandó megfelelni többet és a seggét nyalni bárkinek is. Ha a szülei is. Aztán megmondod nekik is.
2015. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Meglehet, okot adsz rá. Arról is meglátszik, hogy 6 éve használod a lányukat csak olyan üresjáratban. Ha jösz, én elengedném a kutyákat.
2015. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Először is talán nem kéne falusi parasztokként emlegetni őket.

Ha velük szemben is ilyen a stílusod, nem csodálkoznék a helyedben, hogy megszólnak.

2015. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
A "falusi paraszt" kifejezésért akkora pofont letudnék neked ..szni. (Azért is, mert 6 éves kapcsolat után a "csajodnak" hívod a szerelmedet, de ez aztán már nem az én dolgom.)
2015. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
Mindig lesznek rosszakarók és olyanok,akik kibeszélnek. Őket nem tudod megváltoztatni, a hozzáállásodat igen. Ha jó indulattal vagy, szépen elmagyarázod nekik, ha nem fogják fel, vagy nem akarják elfogadni az az ő bajuk.
2015. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg egy kis önkritika, hogy miért lehet ez?
2015. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

"""Kedves""" Kérdező!


Nem érzem jogosnak a falusi paraszt megnevezést, és a lekezelő véleményt, miután a 6 mondatodban 11 helyesírási hibát találtam, a "hogy közeledjek feléjük"-öt pedig külön mondatba kellett volna írni. De tudom, telefonról írtál.

2015. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Vedd feleségül a lányukat. Nem csak a falusi szülők, de más sem szereti azt, aki csak "jár" a lányával, komoly szándék nélkül.
2015. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Na álljunk meg egy szóra, én is falusi paraszt családból származom, attól hogy a parasztot manapság a tahó szinonímájaként használják, attól még a kis településen mezőgazdaságból élő emberek igenis parasztok. Szerintem a kérdező így értette és nem úgy hogy bunkó, tahó.


A válasz: mindig is ki fognak beszélni, nem feltétlenül rosszindulatból csinálják, egyszerűen ez a szokás, mindenkit kibeszélnek olyan helyeken, ahol ismerik egymást az emberek. Ha segítőkész vagy, udvarias, és komolyak a szándékaid (azaz el fogod venni feleségül a lányt) akkor ez csak jobb lesz idővel.

2015. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!