Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az a hellyzet hogy anyosommal...

Az a hellyzet hogy anyosommal nagyon jo a kapcsolatom a parom szerint tul jo is ami kicsit sok neki, a gond az hogy jobban erzem magam vele mint a baratnommel mit tegyek?

Figyelt kérdés
ha megkerem megmasziroz elmegyunk kajalni , kocsikazni,hajnalokig beszelgetunk amit a bnom apszolut nem ad meg ! szegyenlem magam de kezdek vonzodni az anyosomhoz mit tegyek? csak normalis valaszokat varok legyszi ! amugy a parom 19 eves en 28 vagyok anyosom pedig 40

#szex #család #vonzódás #anyós #konfliktus #felteknyseg #kettoserzes
2015. jan. 29. 21:04
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
elgvoltvagymegsem : koszi a tanacsot :D jelentem ha megvolt :D addig is beszamolo minden heten lesz :D xD
2015. febr. 8. 00:45
 32/38 anonim ***** válasza:
Beszámolhatnál ! lett valami az anyóssal? hányadán álltok?
2015. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
egyre jobban kezd a helyzet elfajulni ! arrol beszel hogy o hogy szereti a szexet mutatta mien pozba hat nem kell mondanom vegem volt ! lehuzta a nadragjat es mutatta hogy be lilult a combja mert be utotte kozelebrol szemugyre vettem megsimogattam de a lanya miatt megsem tudunk belefolyni a dolgokba mert mindig felbukkan mikor ra ternenk a lenyegre
2015. febr. 17. 02:03
 34/38 anonim ***** válasza:
Hát nem volna szép dolog a lányára nézve,de föleg anyósód részéről. De azzal meg már ne te foglalkozzál,az már az ö baja,de ha már a lányával így állsz.........akkor meg hülye volnál kihagyni ezt az alkalmat. Ő máászik rád te meg visszautasítanád?????? ennyire már csak ne legyél fatökű. Mostmár kíváncsian várom a RÉSZLETES,kötelező és folyamatos beszámolódat én is. :D
2015. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
hat ez az hogy meg a legyet is repulve meg d..nam nem hogy ien alkalmat kihagyni hogy anya lanya gyerekek raadas anyosom bombaaa no nem lehet vissza utasitani :D amugy sajna elutazott februar vegen jon vissza addig sajna nem tudok ujdonsaggal szolgalni
2015. febr. 18. 22:08
 36/38 piroska és a farkas ***** válasza:
Esetleg addig szakíthatnàl a baràtnőddel...
2015. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Gondolkotam rajta de elment anyosom azota meg szo szerint kifordult magabol egy isten no az agyba reggeli keltese az hogy lesz...p este masziroz meg csokolgat ugyhogy inkabb vatok ezzel a szakitas dologgal
2015. febr. 19. 09:29
 38/38 anonim válasza:

Hát ha annyira jó az anyósoddal akkor ennyi.

Nem tehetsz különösebb dolgot. Van gyerek? Házasok vagytak? Úgy tudom egyikse. Akkor te döntheted el mit teszel. Vagy össze jössz az anyósoddal vagy szakitasz a barátnőddel és egy normális új kapcsolatot keresel vagy marad a mostani barátnőd de leállsz az anyósoddal és csak vely-anyós kapcsolatot folytatsz vele innentől. Nem kell mondani neki hogy álljon le csak kerüld a vele együtt tölthető programokat. Pl ne kérd hogy maszirozzon meg. Szólj a barátnődnek hátha megteszi neked ő is. Ha nem vonzódsz nem szereted a barátnődet akkor lépj.

2015. márc. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!