Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Üdv! Kérdésem a következő...

Leando kérdése:

Üdv! Kérdésem a következő lenne: Illik-e a lánynak az első bemutatáskor a fiú szüleinek valami ajándékot vinni? Ha igen kinek mit?

Figyelt kérdés

#leando
2013. szept. 16. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
szerintem felesleges
2013. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Illik virágot vinni az anyukájának. És a fiúnak is illik vinni a lány anyukájának.
2013. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én sose vittem az első bemutatáskor semmit a szülőknek és az én barátaim se hoztak sose semmit a szüleimnek...ha komolyabb lett a kapcsolat és sokat voltunk a másiknál, akkor vittünk rendszerint sütit, ezt azt, amit tudtam, hogy pl barátom anyukája nagyon szeret....
2013. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem lányként nyugodtan vihetsz elsőre is süteményt, pláne ha magad készíted. Abból mindenki vehet és akkor mindenki kapott valamit.
2013. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!