Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Utál engem a barátom anyja és...

Utál engem a barátom anyja és nővére, mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Egyszerűen eljutottam oda, hogy elegem van.. 5 éve vagyunk együtt, de a kezdetektől fogva utálnak, állandóan kibeszélnek engem, sokszor a barátomnak.. Ő persze emiatt sokszor veszekedett velük, azt hittük, ha különköltözünk, változik de nem, továbbra is face-n írkálnak a barátomnak, hogy "na mikor akartok szakítani?" meg "elmúlhatna már a szerelem" szintű szövegeket.. Nekem is rossz, de a barátomnak is, sokat vitázott már velük. Esély sincs rá, hogy szétszedjenek minket, mert szeretjük egymást, de sok a konfliktus, rosszkedv miattuk.. Mit tehetnék? A barátom hazalátogat hozzájuk 2 hetente hétvégén, én nem megyek ki soha, mert ha régen is ott voltam, azt kellett hallgatnom, hogy minek vagyok ott.. De áá :( Elegem van már, sokszor sírtam is, hogy semmit nem tettem, egyszerűen nem éreznek engem jónak a barátomhoz.. :(
2015. febr. 17. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

én 6 éve vagyok együtt a barátommal, együtt is élünk 5 éve.

kb amikor összeköltöztünk észrevették a szülei hogy most már hiába szidnak engem, a fiúk nem fog észhez térni ebből a kapcsolatból.

a szülei arra kényszerítették hogy válasszon köztem és őköztük.

ő engem választott.

soha többé nem látta az apját, csak a temetésén a hamvait.

az anyja és a húga azóta sem keresik, csak a temetés miatt hívták fel.

eleinte engem is bosszantott, főleg hogy látom hogy a páromnak mennyire rosszul esik.

de ez van.

mi jól megvagyunk és ez a lényeg.

2015. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%
Szerintem próbálj meg nem foglalkozni velük, biztos nem könnyü, de szerintem ennél többet nem tudsz tenni, vannak olyan szülök akik nem tudják elfogadni hogy kirepül a "gyerek" otthonról, és ha ùgysem tudnak szétszedni titeket akkor föleg ne foglalkozz velük, szerintem sokkal jobban piszkálja majd a csörüket ha látják hogy nem foglalkoztok velük és boldogok vagytok, és tök jó hogy a barátod igy kiáll melletted :)
2015. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
soha nem mondtak indokot, hogy mi az, amit nem szeretnek benned?
2015. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi az érvük ellened? Azért lenne jó leírni, mert ha olyan érvük van amire az itt válaszolók közül tud valaki megoldást lehet hogy szerencsésen tudnád kezelni a helyzetet.
2015. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Szia, engem a férjem anyja és húga panelpatkánynak, prolinak hívott ( a hátam mögött). Soha nem felejtem el ezt nekik, a tömény rosszindulatot, ami ma is árad belőlük. Ne törődj velük, ezt komolyan mondom!
2015. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Engem is utál a leendő anyósom. Hát, szrok rá, most mit csináljak vele? Nem mondja, hogy mi baja van, meg jópofizik ezerrel, de érzem az ellenszenvet. Plusz a barátom öccse egy hónapja jegyezte meg, hogy az anyósjelölt nem akarja, hogy elvegyen a fia.


Ez van, elfogadom. Max. ritkítom a találkozásokat. De a te anyósodékkal tudtok mit kezdeni, mert nyíltak, az enyém tök sunyi, hátulról mószerol mindenkinek, a szemünkbe meg nyalizik.

2015. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Semmit nem tettem. Mikor anno először voltam náluk, kedvesek voltak, mosolygósak, még meg is jegyeztem a barátomnak, hogy milyen jó fejek, Teljesen jól elbeszélgettünk kérdezgettem rólam, a terveimről, stb. Aztán elmentem, és a barátom mesélte, hogy kb. ahogy kiléptem az ajtón, anyós kérdezte tőle, hogy "jobbat nem találtál?".. És azóta is.. Eleinte velem is kedvesek voltak, jófejek, mosolygósak, de a hátam mögött ment a kibeszélés.. Mára már nyíltan, sajnos.


Köszönöm a válaszokat, én is igyekszem letojni, nem járok ki hozzájuk ,stb csak tényleg rossz érzés, hogy semmit nem tettem, simán nem vagyok nekik szimpi vagy nem tudom, hogy fogalmazzam :(

2015. febr. 18. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Le kell tiltani őket facebook-ról, a barátod meg ne látogassa őket, ha neki is ennyire kellemetlen, ennyit szenved.
2015. febr. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Feleségemmel 5 éve nem láttuk anyósomékat!A történet az hogy szét akartak minket szedni!Nem tudni miért mi volt a bajuk velem!Ne foglalkozz velük!A barátodra nem tudnak hatni lelkileg?
2015. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy az ember egyre öregebb lesz,egyre több családot lát maga körül,egyre több fiúgyereket lát maga körül étváltozni,amikor párt választ -vagy inkább őt választják ki-.

Teljesen hihetetlen,hogy férfiak mennyire képesek alapjában megváltozni,megfeleni annak az elvárásnak,amit a párjuk kimondatlanul is elvár tőlük.

Megnyilvánul ez az önállóságukban,az alapvető viselkedésükben,a modoruk megváltozásában.Alárendelik magukat az új megfelelési kényszernek,hogy a párjuk elégedett legyen.Cserébe nem igényelnek mást,mint hogy kivételesnek tartsa őket a párjuk.Hogy csodálattal nézzen rájuk,ilyesmi.

El lehet képzelni,hogy a családjuk,akikkel addig együtt éltek,még mindig csak arra az emberre gondolnak,hogy a férfi az kell,hogy legyen,hiszen ők semmi okát nem látják a változásnak,nem is értik a hirtelen alárendeltséget.

A férfi párja nem tudja,hogy mennyire más volt a férfi,mielőtt neki élt,senki nem vállal olyan kockázatot,hogy akár csak említse is.Kivéve azokat,akik a legközelebbiek,és felelősséget is éreznek a férfi iránt.

Igazából már arra is gondoltam,hogy lehet,hogy a férfiak -nagy része- soha nem nő föl?

2015. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!