Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak az anyósommal?

Mit csináljak az anyósommal?

Figyelt kérdés
Alapvetően imádom őt,kedves ,aranyos,segitőkész, DE mindenbe belebeszél.Amikor az esküvőt szerveztük,átszervezte amiket rendeztem,beleszólt mindenbe,pedig a férjemmel fizettük.Aztán jött a babatervezés,kikészit a nevekkel...mert neki az nem teccik amit mi választunk és nyomja a saját neveit,kinoz,hogy ne hagyjam ott a munkám mert majd ő elmegy anyaságira...és emelett régebben folyamatossan hivogatta a férjem,aki rengeteget dolgozik alig van ideje pihenni,hogy menyjen neki ezt meg azt segíteni,tegyem hozzá,hogy így nekem nem maradt ideje segiteni.
2015. márc. 5. 14:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hu mintha magamat hallanám. Pont ugyan ilyen az én anyósom és elmondhatom hogy semmit nem tehetsz ellene. Nekem szerencsém van mert a férjem megszakitotta teljesen a kapcsolatot vele egy vita miatt. Már egy éve nem is köszön neki meg ilyesmi és azóta olyan meg könnyebbült az életem hogy nem erőszakolom hogy béküljön ki vele. Talán annyit tehetsz ami nekem is bejött annak idején hogy komolyan beszélsz a férjeddel hogy te és a gyerek legyetek mostantól az elsők az életében ne az anyukája ha felfogja akkor sokkal könnyebb lesz legyűrni az anyósodat. Amúgy használ nekik ha őszintén kicsit akár össze veszve is de mond meg amit gondolsz az anyósodnak. Pl. Ha ő mondja hogy jaj ez csúnya név a gyereknek akkor mond azt rá hogy nekem tetszik és ez lesz akinek nem tetszik ne szóljon bele vagy kicsit finomabban de erélyesen.
2015. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!