Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rossz fényt vet rám, hogy az...

Rossz fényt vet rám, hogy az utcán találkoztam először a párom édesanyjával?

Figyelt kérdés

Állatorvoshoz vittük a kutyámat, mivel szépen sütött a nap, sétáltunk egyet a városban. Párom kitalálta, menjünk fel az anyjához, be szeretne neki mutatni.

Van két kutyájuk, így azt mondtam most inkább nem mennék. Végül megegyeztünk, hogy az anyja kijön az utca elejére, és ott találkozunk.

A város másik végén lakom, gyalogosan voltunk, ezért nem ugrottam haza a kutyával.


2015. márc. 9. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem :)

Szerintem érthető, és ha nekik ez a megoldás nem tetszett volna, akkor elnapolták volna.

Ha az anyuka ezt választotta, ez van :) majd felmész legközelebb :) nem kell azonnal :)

2015. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés címét olvasva azt hittem, olyasmiről van szó, hogy lebuktál előtte, mint éjjeli pillangó... :D

Ne aggódj, ebben semmi gáz nincs amúgy! :)

2015. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Éjszaka aludni szoktam :)

Az a baj, hogy én általában hétvégén érek rá (szombat du és vasárnap), ő meg akkor dolgozik...

Hétköznap nem érek haza 5 fél6 előtt... Akkor meg nincs energiám elmenni hozzájuk.

Ma szabadságon vagyok de egész nap intéztem a dolgaimat.

2015. márc. 9. 15:31
 4/4 anonim válasza:
nem
2015. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!