Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vőlegényem apja és az anyám...

Vőlegényem apja és az anyám lehet, hogy kavarnak?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal,karácsonykor volt az eljegyzésünk,a szüleink két éve ismerik úgy egymást,hogy ünnepekkor szoktak találkozni.Nálunk apa olyan nagyon nyugodt természetű otthon ülő típus,anya meg energikus,sportol stb,vőlegényem anyukája sokat dolgozik (vállalkozásuk van) elég stresszes és sokat vitázik após jelöltel,aki szintén sportol,kondizik mint nálunk anyu.

- Persze bemutatkozáskor (két éve egy kiránduláson ahová együtt mentünk)a vőlegényem édesapja és anya rögtön megtalálták a közös hangot,rajta is voltak,hogy néha jöjjenek össze sütögetni,vagy strandolni.

Párom édesapja nem is titkolta a fia előtt,hogy "-Dögös egy anyósod lesz,hallod-e." Kicsit furán éreztem magam-ennek tudatában,de gondoltam legalább nem utálják egymást. Az eljegyzés előtt viszont feltűnt,hogy anya úgy készülődik,mint ha ő lenne a menyasszony ,persze figyelt rám is ajánlotta mit vegyek fel stb,de még is valami furcsa volt.- Vacsorakor minden rendben ment,bár apósom folyton anya kegyeit kereste,hozasson-e még valamit,kényelmes-e a széke? stb,mosolyogtak egymásra szinte izzott közöttük a levegő,anya hiába próbálta leplezni én ismerem. Apa nem nagyon fogta a dolgot,anyósom igen és talán ezért is ivott többet,pedig vőlegényem szerint nem szokott.Vőlegényem sem vett észre semmit,mert a legjobb barátaink is ott voltak és velük foglalkozott.

A lényeg,hogy pár hónapja anya rendszeresen eljár,"kondizni",apát is hívta de őt nem érdekelte,viszont a vőlegényem szerint az apja is egy új edzőtermet talált és érdekes,hogy pont szerdán és pénteken este megy edzeni épp úgy mint anya.

Mi van ha nem csak a fantáziám élénk és ezek meg itt szépen összejöttek?



2015. márc. 19. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Családban marad. Problem??


Mi a gond?

2015. márc. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni.

De arra ügyelj, hogy vőlegényeddel ne tegye tönkre a kapcsolatodat ez a helyzet.

A többivel ne törödj!

2015. márc. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.


De felnott emberek vagytok mindannyian, le tudjatok kezelni a dolgot.

2015. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csak az lehet a dologban, hogy anyukádnak is jól esik hogy végre foglalkozik vele valaki, nőként kezeli, és apósodnak is jól esik, hogy végre van kivel kikapcsolódnia.

Anyukád helyzetét is meg lehet érteni, elég rossz lehet úgy élni, hogy bármihez lenne kedve, apukád azt mondja hogy nem érdekli/nem tetszik/nem akarja stb. Egy idő után a nő így már nem is akar igazi nő lenni a pasi mellett. Jól esik a bók, a törődés, a közös érdeklődési kör megléte, a kikapcsolódás...

Ugyanez a helyzet apósoddal is, bár ott írod, hogy anyósod sokat dolgozik, ami mellett gondolom nem marad idő közös időtöltésre, vágyik más emberek társaságára...


Lehet nyugodtan lepontozni, voltam már ilyen helyzetben, pedig fiatal vagyok. Én sem csaltam meg az akkori párom, egyszerűen csak örültem hogy végre találtam egy másik embert, aki vevő rám úgy ahogy vagyok, akivel eltölthetem a szabadidőmet, és aki újra nőként kezel, és nem pedig magától értetődő neki hogy ott vagyok...


25N

2015. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek,ne avatkozz bele,mert rámehet a te kapcsolatod is!
2015. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Megpróbálok a saját kapcsolatomra koncentrálni,de elég nehéz ha már benne vagy egy ilyen szituációban.
2015. márc. 19. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nem könnyű a helyzeted, sőt zavaró ez a szitu.

De én is csak azt tudom javasolni, hogy ne piszkáld nagyon a dolgot, mindhárom pár érdekében. Ők is felnőtt emberek, nekik kell tudniuk, mit csinálnak, és meddig mennek el.

Ha tőlságosan belemész a kérdésbe, felbomolhat a szüleid, a vőlegényed szüleinek házassága is, és elképzelheted, milyen lenne ebben a hangulatban a tietek!

2015. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló!


Szerinted hol kezdődik a megcsalás?

2015. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem a párod döngeti a mamádat!
2015. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De az alma nem esik messze a fájától! :-)
2015. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!