Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért változtatta meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változtatta meg a vőlegényem a véleményét? Kis esküvőt akartunk, most meg a teljes családját meg akarja hívni.

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy 2 tanús esküvő lesz, utána egy közös főzőcskézés a közeli családdal és a barátokkal (max. 14 fő).

Most meg ott tartunk, hogy ő majdnem 30 főt szeretne meghívni a szertartásra is, ráadásul étterembe akar menni.


Hogyan rángassam vissza a valóságba?


2015. márc. 4. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk 17 főről indult, 107 lett belőle :)

Őt már kérdezted? Mit mondott?

2015. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán ő eleve nagyobb esküvőre vágyott, vagy időközben átgondolta és több ember jutott eszébe, akit meg szeretne hívni és ehhez már nehézkesnek tartja az otthoni főzőcskézést.

Valahogy próbáljatok kompromisszumra jutni.

Ha meg anyagilag nem engedhetik meg magatoknak, akkor természetesen ezt hozd fel érvként.

2015. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Értelmes választ nem adott, csak olyanokat mondott, hogy egyszer van esküvőnk, miért ne stb.

Nem lenne gond, ha jutna rá, de nem jut. Szerinte nem kell senkit megvendégelni, majd hoznak enni maguknak. Ez meg szerintem elég bunkó dolog lenne részünkről.

2015. márc. 4. 18:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A szertartásra simán mehet akár 300 fő is, az árat nem befolyásolja. A kaját meg ki kell számolni. Az is lehet, hogy csak a szertartásra megy mindenki, kaja meg a szűk családdal.

De azért arra kíváncsi volnék, hogy hogy képzelte, hogy egy étterembe mindenki visz magának kaját :D

2015. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondolja, hogy ha étterembe megyünk, akkor mindenki rendelhet magának amit akar, persze csak saját költségre. Én felhívtam a figyelmét, hogy pl a tesójának még rezsire se nagyon telik, mégis miből rendelne, arra azt mondta, hogy aki nem akar/tud rendelni, az majd hoz magának szendvicset.
2015. márc. 4. 18:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát... álomvilágban él :/

Mondd neki, h akkor ő közölje velük szóról szóra ezt.

2015. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

Hol itt a probléma?


Te fizeted a saját részed, és ő is fizeti a saját részét. Ha van annyi pénze, akkor miért ne? Ha nincs, akkor mire fel akar ilyet csinálni?

2015. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, mond, hogy csak vicc...Elképzeltem, ahogy a vendégek egy része rendel, a másik meg veszi elő a táskájából a szendvicset és majszol az asztalnál...Ezt komolyan gondolta? Hogyan lehet valaki ennyire tapló? Ennél már az is jobb, aki providentből csinál evészetet, mert az legalább megvendégeli azt, akit meghív...Miért nem jó az eredeti terv a főzőcskézéssel? Csinálhatnátok batyus lagzit, mindenki vinne egy tál ezt-azt, és közösen megennétek.
2015. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen suttyóhoz akarsz hozzámenni? Étterembe szendvicset... Pofámról leégne a bőr.
2015. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az alap problémát nem értettem, de így már világos... Hááát nem tudom mit tudsz vele kezdeni, de valamit muszáj lesz... Persze 30 fővel simán bográcsozhattok egyet, ha van hol, vagy süthettek szalonnát, ilyen módon batyus lagzit is csinálhattok, de étterembe nem.
2015. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!