Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezt nem kellett volna velem...

Ezt nem kellett volna velem is megbeszélnie, mielőtt felajánlja?

Figyelt kérdés

Anyósom a határ mentén dolgozik, két hetet kint van, egyet itthon. Van saját lakása.

Eddig úgy volt, hogy két egyetemista lánynak kiadja a másik szobát, akik nyárra is ott lennének.

Erre férjem tegnap benyögi, hogy felajánlotta az anyjának, hogy azt az egy hetet töltse inkább nálunk. Van egy kis szoba ami úgy volt, hogy a konyha lesz.

Laktunk együtt anyósnál, és bebizonyosodott hogy nem tudunk együtt élni.


2015. márc. 21. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelműen elutasítanám és mondanám a férjemnek, hogy közölje az anyjával.
2015. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
hát minimum, hogy meg kellett volna beszélni. én tuti nem maradnék egy fedél alatt anyósommal, szerencsére a fia sem, szóval ezt megúsztam. addig mondd meg neki, fizessen egy hetet valami szobát, ahová vagy mama megy, vagy te, ha mama idejön hozzátok. lehet, kegyetlennek tartotok majd, de én úgy vagyok ezzel (vannak gyerekeim, tudom, mit beszélek) de nem a gyerekek dolga megoldani a szülő problémáit, felnőtt ember, ha kiadja, akkor oldja meg.
2015. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

Kie a haz, amiben laktok?

Azert az sem mindegy. Mert ha a parode, akkor hadd ne kelljen toled engedelyt kernie.


Viszont ha kozos, akkor teljesen igazad van. Meg ha o a vilag legjobb anyosa, es meg ha anyadkent szeretned is meg kellene elobb beszelnie veled a parodnak.

2015. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Keves 3. hozzászóló! Persze, biztosan te is csak úgy lenyelnéd a békát, ha a te párod költöztetné oda hozzátok minden 3. hétre az anyósodat a megkérdezésed nélkül - annak ellenére, hogy nem tudtok együttélni, konfliktusok voltak korábban köztetek - hogy ha övé a ház, igaz?

Miért kell belekeverni a tulajdonjogot? Nem erről van szó. Legvégső esetben kellene szerintem ezzel vagdalkozni, hogy akié a ház azé a döntés, de szerintem egy párnál elég gusztustalan dolog, mikor így odavágja a másiknak, hogy nem lehet egy szava se mert ő nem tulaj.

A közös otthonról van szó, jó hogy meg kellett volna beszélnie veled! Persze értem én, hogy jót akar a mamának, nyílván senki se vágná az anyja képébe azonnal hogy hát így járt menjen hotelba, de meg kellett volna beszélnie veled, főleg ha korábban voltak ebből konfliktusok! Nem volt tekintettel rád, engem ez nagyon bántana a helyedben.

2015. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

Kedves 4-es


Ha a lakas, amiben lakom, csak az enyem lenne, es ugy latnam jonak, hogy ott legyen az anyam, akkor nem kernem az eppen aktualis pasim hozzajarulasat. Ennyi.

2015. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Minden 3. hetet ott töltené, és a férj figyelmen kívül hagy? Téged ezek ki fognak csinálni.
2015. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire számít, kinek a nevén van?

A tulaj a főnök, a rajta kívül ott élő három ember (egy felnőtt és két gyerek) kussolhat?

Én valahogy úgy gondoltam mindig, hogy akinek az otthona, azzal mindezt meg kell beszélni.

2015. márc. 21. 18:27
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Ne is törődj a 3-as válaszolóval. Csak itt nagy a szája, de ha a nyakára akarnák az anyósát költöztetni úgy hogy NEM Ő a tulaj, akkor ő se így gondolná!
2015. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A vicc az hogy egy tulajdonos van: én.

Örökség, a spórolt pénzem, plusz besegitett a család.

A másik, hogy ebben a "hatalmi helyzetben" eszembe sem jutott, hogy csak úgy a férjem megkérdezése nélkül költöztessek.

2015. márc. 21. 18:39
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Szóval ti egy négyfős család vagytok, 2 gyerek, és a ház a Te tulajdonod. A férjed pedig egy szó nélkül odaköltözteti az anyját minden 3. hétre??
2015. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!