Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezt nem kellett volna velem...

Ezt nem kellett volna velem is megbeszélnie, mielőtt felajánlja?

Figyelt kérdés

Anyósom a határ mentén dolgozik, két hetet kint van, egyet itthon. Van saját lakása.

Eddig úgy volt, hogy két egyetemista lánynak kiadja a másik szobát, akik nyárra is ott lennének.

Erre férjem tegnap benyögi, hogy felajánlotta az anyjának, hogy azt az egy hetet töltse inkább nálunk. Van egy kis szoba ami úgy volt, hogy a konyha lesz.

Laktunk együtt anyósnál, és bebizonyosodott hogy nem tudunk együtt élni.


2015. márc. 21. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
És ha már nem dolgozik kint, akkor a saját lakásába fog visszaköltözni vagy nálatok marad már akkor is. Hány éves anyósod? Meddig tartana ez az állapot? Azért emiatt én nem adnám fel a konyhatervet, azért ez durva lenne szerintem. Szerintem ilyen esetben abszolút mindegy, hogy kinek a nevén van a lakás. A házassága kinek a nevén van? Itt nem a lakás, hanem a házasság sorsáról, alakulásáról van szó, nekem sem lenne mindegy.
2015. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mi a fene ***** válasza:
60%
Csináljátok meg a konyhát, és engedd oda anyósodat egy kemping ágyra. sajna mama ez van ! Majd elhúz !
2015. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem engedném. Van saját háza. Adjon ki csak egy szobát, a másikat tarsa fenn magának. Vagy éppenséggel azt csinál, amit akar, de ne engedd, hogy a hozzászólásod ill. beleegyezésed nélkül odaköltózzón.
2015. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
De, meg kellett volna veled beszélnie.
2015. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%

Jól értem, hogy minden harmadik héten nálatok lenne? Azt igen, meg kellett volna beszélni.


Ha egész nyáron egy hétre jönne, azt nem feltétlen, közeli családtagok esetében mi nem csinálunk az ilyenből ügyet, hogy látogatás, meg stb.


De hogy valaki rendszeresen egy egész hétre telepedjen be, na azt még neked is meg kellett volna beszélni! Nem is tudom hogy gondolta!

2015. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!