Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a férjem ennyire...

Hogyan lehet a férjem ennyire fogalmatlan? Nem kellett volna ezt előbb velem megbeszélnie?

Figyelt kérdés
A férjem első házasságából született lánya (13 éves) 2 hetente hétvégén van nálunk. Finoman fogalmazva útál engem, a riválisának tart, nyíltan próbál kikészíteni. Az anyjának 1 hét múlva lesz az esküvője, az ő új párját sem szereti jobban mint engem. A férjemet megkérte az exe, hogy nyárra lehessen nálunk a lányuk, mert szeretne egy kis nyugalmat a nászutas időszak alatt. Nem utaznak el hosszú időre, csak a hétvégéken mennek ide-oda. A férjem egy szó nélkül belement, úgy, hogy pontosan tudja, 5 nap múlva utazik külföldre és csak havi egyszer 1-2 napra jön majd haza, ez így lesz szeptember végéig, tehát gyakorlatilag bevállalta nekem egész nyárra a lányát. Igaz, én még itthon vagyok a gyermekeinkkel, de nem érzem magamat elég felkészültnek, hogy a három kicsi mellett még az ő lányával is ennyit foglalkozzak. Fáradt és feszült vagyok, a háztartás szalad és még segítségem sincs.
2013. jún. 25. 14:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem direkt csinálta hogy ti együtt legyetek és megkedveljen a kislány! Szerintem 3 gyerköc mellé befér még egy és még segíthet is neked :)
2013. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Első: ha utálja, nem hiszem, hogy segíteni fog, max ott keresztbe tenni ahol tud.
2013. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
Jaja. Ha egész nyáron együtt lesztek, valószínűleg javul köztetek a viszony, a gyerek anyjának pedig hadd legyen kis nyugta. Ha amúgy is van 3 gyerkőc, ott el fog férni egy 4. is. Hátha kicsit megneveled és akkor segít is a ház körül.
2013. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

felhívnám az exnejt és vázolnám a helyzetet


és nem vállalnám be a gyereket elvégre nem az enyém

pláne akkor nem ha apa külföldön leledzik


3 pici mellé egy hisztis tini aki utál az kinek kellene még a nyakába?????

2013. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nem a férjed lesz otthon és nem ő fog vigyázni a saját lányára, így mindenképpen meg kellett volna téged kérdeznie. És ha te nemet mondasz, akkor nem kellett volna bevállalnia a kislányt egész nyárra. Nem lehetne még vele beszélned, éls visszamondani az egészet? Vagy csak max 2 hetet vállalj be.
2013. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
18%

Neki a lánya mindig is az első lesz hozzád képest, és ez így is van rendjén. Gyerekes apához mentél hozzá, ezt már tudnod kellett volna akkor is.


Valóban az lett volna szép, ha megkérdez, de valószínűleg mindegy mit mondasz, úgy is befogadja.

2013. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

1 és 3 hsz -- nem a hölgynek a dolga megnevelni egy számára idegen gyereket

és tuti nem fog segíteni sőt még rosszabbul fog viselkedni elvégre az anya egész nyárra lepattintotta

2013. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%
A lánynak ugyanannyi joga van az apja lakásában lenni, mint a 3 másik gyereknek. Persze a férjed megbeszélhette volna veled is.
2013. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%
Első vagyok igazat adok picit a negyediknek de én kicsit optimista vagyok, és szeretném ha megjavulna a helyzet a kérdező és a tini között, és ilyen létezik, csak idő kell nekik, ja és elbeszélgetni vele, rábeszélni a lelke világára hogy ez így helyes, és nem szabad undok módon viselkedni, hátha észbe kap :)
2013. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Ezen én is kiakadnék!

3 + 1 gyerek egyedül!


Nem értem a volt nejét sem, ezzel a gyerek lepattintással.

Bőven elég lenne, ha akkor van nálatok a lány, amikor elutaznak hétvégén pár napra.


Én azon sem lepődnék meg, ha végleg nálatok maradna, csak első körben nem mertem megmondani.

2013. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!