Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti éreztetek valami változást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek valami változást az esküvő után? Hogy jobban szeretitek egymást és a házasság nem csak egy papír, hanem annál sokkal több?

Figyelt kérdés

Idén nyáron volt az esküvőnk.

Mi azóta érzünk változást,hogy még jobban szeretjük egymást és hogy még erősebb,szorosabb lett a kapcsolatunk.

Egyébként lassan 6 éve leszünk együtt.

Tudom sokan mondják,hogy a házasság csak egy papír,de számunkra nem csak az.

Nem tudom Ti hogy vagytok vele,de habár mi még csak pár hónapja vagyunk együtt,imádunk házasok lenni. Én azóta még boldogabb vagyok,pedig azt hittem ez már nem fog jobban fokozódni. :)

Már nem akadunk ki minden kis hülyeségen,mert már jelentéktelen. A lényeg,hogy szeretjük egymást és hogy együtt vagyunk.


Ti éreztek változást?

Nálatok ez hogy van? :)


2015. jan. 6. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát most fogják mondani hogy mekkora bigott vallásos vagyok meg maradi meg stb. de mi a nászéjszakáig várunk a szexszel. Szóval volt változás :)

Egyébként nem baj ha boldogabbnak érzitek magatokat.

Inkább akkor van baj ha egy pár nem tud mit kezdeni magával és összeházasodnak és várják hogy majd valami más vagy jobb lesz...(legalábbis nekem néha úgy tűnik azt hiszik "egy papírtól" tényleg más lesz) na ezekből van a sok válás.


Sok boldogságot!!! :)

2015. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van változás, nem csak egy papír. Legalábbis én sem úgy tekintek a házasság intézményére, mint egy általunk aláírt papírra ami semmit nem ér. Mi idén nyáron fogunk összeházasodni, és már alig várjuk, hogy hivatalosan/törvényesen is egy családnak számítsunk. Számomra a házasság azt jelenti, hogy onnantól igen is dolgozni kell egy kapcsolaton, nem arról szól a dolog, hogy nem tetszik valami, vagy éppen összeveszünk, és fogom magam és elköltözöm meg szakítunk, és mindenki éli tovább a maga életét. Igen is, felelősség a házasság, mert valóban meg kell gondolni, hogy kihez megy hozzá az ember, és kötik össze az életüket. Szerintem sokan akik a házasság ellen vannak, valószínűleg a felelősséget nem akarják vállalni, hogy onnantól nem úgy mennek a dolgok, hogy szakítunk és csókolom.
2015. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Időről időre elfog az öröm, hogy hozzá mentem, és épp hozzá. Azt hittem soha nem lesz bátorságom férjhez menni, aztán megismertem a kedvest, és most mindig hálás vagyok érte. :)
2015. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valtozott, negativ iranyba. A parom ugy volt/van vele, hogy most mar megfogott, es elengedte magat. Szerencsere tobbe-kevesbe eszhez lehet teriteni amikor belefeledkezik a joba:D

En nem valtoztam, talan erosodott a kotodesen fele.

2015. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Mindig úgy gondoltam, hogy mi házasság nélkül is összetartozunk (már a gyerkőc is összeköt minket) Szóval, ha elvesz, ha nem, akkor is boldogok vagyunk. (Na jó, talán valahol tudatom legmélyén vártam a gyűrűt:)


Aztán mikor megkérte a kezem, hirtelen olyan jó érzés töltött el, hogy annyira szeret engem, hogy elvesz feleségül. Nehéz ezt értelmesen leírni, olyan fura, de nagyon jó érzés, pedig előtte is ugyanannyira szeretett, meg utána is.


Szóval igen, többnek érzem, hogy már papírunk is van róla:)

2015. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem változott semmi, ugyanannyira szeretjük egymást, ugyanannyira vagyunk boldogok vagy időnként boldogtalanok, mint házasság előtt. Igazi változást a gyerekünk születése hozta, hisz ekkor váltunk igazi családdá, és szerintem felnőtté is. (előtte csak magunkért tartoztunk felelősséggel, de onnantól kezdve egy másik kis ember élete, boldogsága is a mi felelősségünk)
2015. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg olyan szempontból nem, hogy most ettől szerettük volna meg egymást jobban, viszont az összetartozást szorosabbnak érezzük, hogy nemcsak szóban, hanem törvényesen is felvállaljuk egymást.
2015. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
semmi nem változott
2015. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk változott, de talán már akkor, amikor megkérte a kezem. Onnantól beindult mindkettőnkben valami, és azóta nagyon rákattanktunk a gyerek témára is, pedig előtte még jóval későbbre terveztük. Minket, ha lehet, még közelebb hozott egymáshoz. Jobban érezzük, hogy egy család vagyunk, és hivatalosan is ő lett az első ember az életemben.
2015. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!