Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az új hóbort hogy a...

Mi ez az új hóbort hogy a menyek nagy hangon szidják az anyósukat?

Figyelt kérdés
Aztán leírásukból kiderül, hogy az ő házában laknak, az anyós végzi a házi munka zömét, eteti őket, míg a kedves menyek a világhálón mószerolják őt. Talán a rántott húst is neki kellene megrágni ezek helyett az ifjú úrhölgyek helyett?

#anyós #úrhölgyek
2015. márc. 29. 15:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem új hóbort, csak akinek nincs baja az anyóssal/mennyel, az nem fogja ideírni...
2015. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
De attol, mert ez igy van, nem kotelesek benyelni az anyos allando piszkalodasat, beszolasat. Foleg ha nem is ingyen laknak ott, vagy gyereket nevelnek...
2015. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Hat en nem az o lakasaba lakok megis cseszeget :)rw
2015. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kérdés egy válaszvadász provokatív kérdés. Azzal a szándékkal íródott hogy egymásnak ugorjanak a válaszadók. Kedves provokatőr, vannak menyüket szidó kérdések is itt, nem kell a hangulatkeltés.
2015. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%

Mert erre az oldalra azok írnak, akiknek problémájuk van. Nem fognak kérdést kiírni, arról, hogy jó fej az anyósom, mindenben segít, mit tegyek? Vagy ha ki is írnának, csak dicsekvésnek tűnne.


Így, mivel sok itt a nő, akiknek szintén problémája van az anyóssal, persze hogy a kérdező mellé állnak az anyóssal szemben. Meg általában a férjeket csesztetik, hogy "hol van anyuci pic fia", ez a mondat különösen jellemző erre a kategóriára. :D

Ez nem jelenti azt, hogy az országban minden meny utálja az anyósát, meg menő szidni.

2015. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

A kérdésben írt problémára van megoldás: Külön kell költözni anyóstó-apóstól, és a probléma megoldódik.


Ha meg úgy cseszeget, hogy nem is laknak együtt, akkor meg a találkozást minimálisra csökkenteni, három lépés távolságot megtartani, kommunikáció szintén miniválverzió...

2015. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Nos, nálunk anyós lakik a mi házunkban, én végzem az összes házimunkát és én főzök, sőt, én is vásárolok, ő csak úgy log a levegőben. Ilyenkor mi VAN?
2015. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, az én anyósom, egy halk hangú, jólnevelt, udvarias hölgy volt...de megvesztem volna, ha egy hétig egy fedél alatt kellett volna élnem vele. Gondolom, ő is....
2015. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Ha normális, akkor örülj neki :)
2015. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
7-es, az itteni logika szerint neki kell téged alázni a közösségi oldalakon.
2015. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!