Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vita az anyóssal hogyan...

Vita az anyóssal hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

1 hétig vagyunk itt Magyarországon mert Németországban élünk az élettársammal és a fiammal!

Ma anyóssal és sógornőmmel töltöttük a napot, én és a párom össze kaptunk, vendéglőben voltunk ahol ott mosolygott a pincérnővel és engem nagyon zavart, nem szóltam hozzá, és még az étvágyamat is elvette!

Anyós már akkor húzgálni kezdte rám a száját de nem szóltam erre sem.

Majd az autóban megjegyzéseket tett hogy elhanyagoljuk a gyereket mert milyen dolog az hogy nem tud 8 évesen biciklizni, és hogy ő bezzegmama megtanította egy hét alatt!

Itt se szóltam semmit, de most a hormonok miatt is és amiatt is hogy hétvégén lagziztunk és akkor is ott nézték egymást a párom és egy terhes nő, de anyós ezt nem tudja, természetes védi a kisgyerekét, és közöltem vele hogy a fia egy nulla, és szombaton is az volt.

Vissza szólt és sértegetni kezdett hogy ha a fia egy nulla akkor nem kötelező vele lenni, és Németországban lenni, neki rendes fia van hogy mondhatok ilyet, és hogyha előtte így beszélek akkor máskor hogyan beszélek, persze hogy úgy beszélek ahogy akarok na és mondtam neki a kérdésére hogy ki hordja a nadrágot hát én hordom!

Nem egyszer megcsalt, legalább 6 szor, és ő ezt nem tudja.

De a párom is csak annyit mond hogy a fiam születése előtt volt miért hozom fel!

Nem tudom magam megjátszani és kedves lenni! Ha nincs humorom a párommal és vitázunk ki mutatom!

Holnap utazunk vissza, és ma még anyósék leszünk, nem fogom kibírni, biztos még ma össze fogunk veszni.


2015. ápr. 7. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Megtaláltátok egymást...
2015. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon jól teszed,hogy kimutatod!!Én is ezt tenném!Én azt mondom, h nyiljon ki a szád,és mondd csak el szépen,az anyósnak, h milyen szép fia van, meg tényleg szépet nevelt belőle!(amiket csinált Veled)
2015. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Buta vagy!
2015. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Elmondhatod az anyjának hogy milyen egy fia van,de ezzel magadat is rossz helyzetbe hozod:

Azt mondtad megcsalt,nem is egyszer,akkor mi tart mellette?

Tényleg nem kötelező vele lenni,ha meg tudod hogy milyen fajta,akkor mire vársz?

Ne légy egyszerű,mint a félfamentes A4-es.

2015. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

"De a párom is csak annyit mond hogy a fiam születése előtt volt miért hozom fel! "


Minek maradtál vele?

2015. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem a párodnak kéne leállítania, mégis csak az ő édesanyja.

Viszont talán te is tehetnél valamit annak érdekében, hogy ne legyen ilyen rossz ez a kapcsolat. Az anyósok sajnos ilyenek, szeretik mindenbe beleütni a dolgukat.


Még egy dolog, a megcsalás előtt is ilyen féltékeny voltál? Mert ezzel csak elriasztod magad mellől, egy másik nő karjaiba. De azért én azt is átértékelném, hogy érdemes ennyi energiát fektetni egy ilyen kapcsolatba??

2015. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Buta vagy! De hogy még ki is röhögteted magad!
2015. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
De most komolyan, miért nem tanítottátok meg biciklizni azt a gyereket?
2015. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

"ha a fia egy nulla akkor nem kötelező vele lenni"


Ebben az anyósnak teljes mértékben igaza van.


"neki rendes fia van"


Ebben mondjuk téved.


"ki hordja a nadrágot hát én hordom"


Nem, neked most a strandpapucs jutott.

2015. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyiszer megcsalt minek vagy vele, kezdjük itt...
2015. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!