Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha ide jön anyósom?

Mit csináljak ha ide jön anyósom?

Figyelt kérdés

Jövő héten szerdán meg inditják a szülésemet. Millió egyszer meg még egyszer átrágtuk magunkat azon h mikor kinek az anyja jön látogatóba.

Mindkettönknek messze laknak a szülei az ország két ellentétes pontján.


Én azt akarom h az elösször anyukám jöjjön,utána jöhet párom anyja,majd párom veszi ki az 5 nap apa szabit.


Anyósom már intézkedik,h ő jön mire megszülök,kedd este már itt lesz. Mondtam páromnak h nem jó ez igy,az án anyám jön szülés után mire kiengednek a kórházból. A munkahelyén is lefixálta már a szabit. Párom meg csak annyit fűz hozzá h miért baj ha az ő anyja is itt van.

Nem igaz h nem jár meg anyámnak az hegy hétig csak ő unokázhasson.


Mit tennétek a helyemben?


2015. ápr. 17. 14:27
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Anyósnak is mondtam már h ne jöjjön,mert az én anyukám jön.


De csak azt hajtogatja h ő milyen izgatott már alig várja a picit,és sir a telefonba a fiának h ő mért nem láthatja akkor mikor hazahozzuk.

2015. ápr. 17. 14:29
 2/37 anonim ***** válasza:
60%

Van valami konfliktus a két nagymama között?

Vagy neked az anyósoddal?

Miért nem lehetnek ott mindketten?

(nem kekeckedésből kérdezem,félre ne értsd)

2015. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Nincs konfliktus köztük


Csak én első körben a saját anyámra vagyok kiváncsi nem anyósra. Így is régen láttam őt,hiányzik. Januárba találkoztunk utoljára. Nem akarok majd még anyóssal is foglalkozni.


Párom meg dolgozik,azért lett igy megbeszélve h elösször jön én anyám,utánna az ő anyja,majd ő is ki tudja venni az 5 nap apa szabit

2015. ápr. 17. 14:37
 4/37 A kérdező kommentje:
kiküldetéses munkája lenne a páromnak,igy is áll kint a meló,mert mondta h amig nem szülök meg,addig már nem megy sehova.
2015. ápr. 17. 14:39
 5/37 anonim ***** válasza:
42%

Miért lenne a te anyádnak több joga az unokához, mint a parod anyjának? Mindketten ugyanolyan nagyszülök, ugyanúgy a gyerek szüleinek az anyja mindkét mama!


NEM, a te anyádnak nem jár inkább az, hoyg egy hétig CSAK Ö unokázhasson!

2015. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Én teljes mértékben megértem a kérdezőt, szerintem ezen az anyósodnak nincs joga besértődni. Anyukád már elintézte a szabit is, plusz a szülés után gondolom a saját anyukád közelségére vágysz elsősorban.
2015. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
43%
megértelek, de ennyi erővel a férjed is mondhatná, hogy nem iagz, hogy nem jöhet először az ő anyja egyedül unokázni...
2015. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Rá egy hét múlva meg jön a másik a nagymama. Neki is meg lenne adva az egy hét h unokázhasson,h ne kelljen mással is osztozkodni ezen a szerepkörön.


Szerintem érthető,hogy a saját anyám közelebb áll hozzám mint az anyósom,ezért inkább őt szeretném látni az első egy hétben.


Eddig fel is fogta az anyósom is,meg párom is h ő majd csak akkor jön miután anyukám elment. Csak mivel anyós nem dolgozik,sokat unatkozik és jó dolgában nem tudja mit csináljon

2015. ápr. 17. 14:44
 9/37 tica06 válasza:
33%

Valahol ertheto az anyosod is elvegre neki ugyanugy az unokaja a pici mint anyukadnak.

Ha anyosod nem dolgozik probald meg elmagyarazni hogy anyukad mar nem tudja a szabijat attenni.

Az a lenyeg ne erezze hogy kiakarod rekeszteni a pici elso napjaibol.

2015. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Párom itthon se lesz azon a héten mikor itt lesz az én anyám,és akkor se mikor itt lesz az ő anyja.


Hisztisnek tünhetek,meg gyerekesnek,de csak az én anyámat akarom a közelembe. Én nem akarok még anyóssal is itt jópofizni.

2015. ápr. 17. 14:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!