Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok, menyek! Vannak...

Anyósok, menyek! Vannak olyanok itt, akik jóban vannak egymással? De csak olyanok írjanak, akik pozitív példával rendelkeznek. 30F

Figyelt kérdés
Nálatok mi a titka?

2015. máj. 15. 10:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Mi is jóban vagyunk,én nem bántom őt ő se engem.Semleges dolgokról beszélgetünk, több beleszólást úgy sem engedek az életünkbe senkinek.
2015. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Először gyűlölt az anyósom, mert a párom a megismerkedésünk után négy hónappal 30 év anyukával töltött idő után hozzám költözött. Alig ismert és mindenféle előítéletekkel volt irántam. Aztán látta, hogy a fiának mennyire rosszul esik ez, és akkor váltott. Egész jól elvagyunk, de nem bizalmas a kapcsolat. Semlegesen elbeszélgetünk, de mindketten nagyon figyelünk a határokra.
2015. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy a korrekt viszonynak különösebb titka kellene legyen. Az emberek nem másznak bele a másik életébe és kész, az udvariasság meg alap.
2015. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a parom kulfoldi, igy az anyosom is. Es halat adok az egnek, h ilyen anyosom van, ugyanis rengeteget segit, de nem tolakodo. Most 61 eves, de nagyon fiatalos, optimista gondolkodasu, rendkivul "laza" es alkalmazkodo. A parommal 2 gyerekunk van es soha egyszer nem szolt bele abba, h hogyan neveljuk oket, meg akkor sem, ha esetleg nem ertett egyet a modszerekkel. Pedig neki aztan van tapasztalata, hiszen 4 gyereket felnevelt. En viszont szoktam kerdezni, m szamit a velemenye. Ha kerdezem, elmondja es ennyi.


Sajnos az en szuleim Mo-on elnek, igy veluk nem sokat talalkozom, de igyekszem a gyerekeket par honapra/hetre hazavinni, es azert a szuelim is kiutaznak neha. A parom is joban van anyukammal.

2015. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Mi is jóban vagyunk,nálunk a titok abban rejlik,hogy messze laknak,havi 1-2-szer találkozunk,nem szól bele az életünkbe(Elég régen ismerem,hogy lássam rajta,mikor nem tetszik neki valami,de szerencsére meg tudja tartani magának),illetve mi se hagyjuk egyik szülőnknek sem,hogy a mi életünket akarja élni helyettünk...
2015. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Imádom az anyósomat! :) Nála élek. Eleinte féltem, az oda költözéstől, de szerencsére nagyon jól alakult. A párom azt mondja, hogy a két bolond kijön egymással. Ugratjuk egymást, viccelődünk, sok közös programot csinálunk együtt az anyósommal. Olyan mintha a legjobb barátnőm lenne. Szerintem nálunk az a titok, hogy nagyon sok közös bennünk, hasonló a természetünk, sok közös dolog ami érdekel mind a kettőnket. Ellentétben a párom testvérének a felesége gyűlöl engem. Persze azért mert nekem sokkal jobb a kapcsolatom anyósommal mint neki.
2015. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
mi egyutt is elunk.szeretem es nagyon becsulom ,rengeteget dolgozik es vegtelenul turelmes .talan neki koszonhetoen ilyen jo a viszonyunk.attol fuggetlenul jobb lenne kulon a parommal ,de csak mert elnyomva erzem magam kicsit ,en itt nem rendezkedek ,nem teszek arrebb egy kanalat sem mint ahol volt.nem azert mert megkert hanem ilyen a termeszetem ,sokat voltam mindig egyedul es mindig szegyenlos vagyok elottuk.
2015. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Anyám mindig jól kijött a vejeivel és menyeivel ...

még akkor is ha nem kedvelte őket ...


egyszerűen ö nem szól bele az életünkbe nem mászott ránk nem folyt bele

de ha kell ott van mögötted

ha tanács kell akkor nem kertel elmondja a véleményét

és ha hülye valamelyikünk akár a gyereke akár a gyereke párja) akkor szemtől szembe megmondja - de ez ritka 10évente ha 1x van ilyen

a gyereknevelés szerinte az anya dolga - mondjuk ö azért szigorúbb nagyi szerintem mint én - de minden hülyeségbe benne van az unokákkal :-)

2015. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Az anyosom egy igazan furcsa ember megis tokjo vele a kapcsolatom:-))Kicsit a lanyakent kezel, mindig probal fozni tanitani de ami a lenyeg, h elvakultan a ferjem mellett allnak, hanem megertik az en oldalamat is.


A sogornommel megallas nelkul veszekednek mert mi dketto nagyon eros termeszet, szoval nalam a jo kapcsolat titka az, hogy soha de soha nem vitatkozom vele es mi dig megdicserem a nappalijat, hajat, foztjet akarmilyet, pl az uj lakokocsija berendezeset :-)))!Mindezt ugy h kb.semennyire nem erdekel de ot ez bolodgga teszi.


Minden honapban kapunk valamit, rendelnek nekunk konyhai gepeket (sosem kertuk) de mivel fozni nem tudok es nem is erdekel igy be sem kapcsolom:-)))


Szoval a titok az h adni kell a szavara es nem vitazni....amiota ismerem mar a sutott feherrepat is megeszem pedig utalom, csakhogy ne nelegyn belole vita:-)))Ennek koszonhetoen egyszer surlodtunk 5 ev alatt:-))))

2015. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Első anyósomról csak jókat tudok írni.Okos,értelmes nő volt,jókat beszélgettünk,és segítettük egymást,mondhatni egymás szövetségesei voltunk.Mikor szétmentünk a párommal,akkor is meglátogattam időnként.Sajnos már nem él :(

A második sajnos az ellentéte,úgy érzem,nem rajtam múlik a jó kapcsolat.

2015. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!