Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek az anyósom és...

Szerintetek az anyósom és apósom el fog fogadni?

Figyelt kérdés
2hónapja van egy Koreai barátom és úgy döntöttünk el jött az az idő , hogy bemutasson a szüleinek. Az én anyummal már találkozott és kedvelik is egymást , de sok aggodalom van bennem a felé hogy egyetlen fiú gyerek és félek hogy nem találnak majd megfelelőnek mivel európai vagyok. Beszélek Koreaiul szóval tudok velük beszélgetni is majd. Csak nem tudom , hogy el fogadnak e majd. Van aki hasonló helyzetben van? Szerintetek mit tegyek?
2015. máj. 26. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne aggódj. Ha normálisak a szülei elfogadnak. Ettől ugyanúgy tarthatnál akkor is, ha magyar lenne. Ha azt látják, hogy szereted és normális vagy, megbízható, tisztelettudó velük, akkor szerintem egyáltalán nem lesz baj.


Ha meg mégis, az az ő szegénységi bizonyítványuk, nem? De miért nem kérdezed meg a barátodat, hogy mire készülj?

2015. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, hogy észak- vagy dél-koreai.
2015. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak az ő mentalitásuktól függ, valóban vannak esetek, amikor az ázsiai szülő nem örül egy európai lánynak, de ez fordítva is ugyanígy van, a te szüleid is gondolkodhatnának úgy, hogy nem akarják, hogy ázsiai férfival legyél. Vannak ilyen előítéletek, de ezt biztosan megtapasztaltad, ha akár az utcán, vagy valamilyen eseményen együtt jelentek meg.
2015. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

kb tökmindegy és ne is csinálj semmit. Legyél saját magad, anyós-após kedvéért nem lehet egy életen át színházat játszani, előbb-utóbb úgyis besokallnál.

Tehát ha elfogadnak, ha nem, te a fiúkkal vagy, neki kell téged szeretnie, elfogadnia, nem a szülőknek.

2015. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Butaságot mondok lehet, de amilyen ázsiaival találkoztam, mind nagyon elfogadó! Szerintem kevesebb félnivalód van, mint egy fehérrel. Nem a származás teszi az embert, elfogadnám ha majd ha lesz gyerekem, akkor egy eszkimóval járjon :)
2015. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

a barátod mit mond, milyenek a szülei? mutatott már be lányt otthon?

szerintem értékelni fogják, hogy beszéled a nyelvüket. de nehéz megmondani, hogyan viszonyulnak majd hozzád.

2015. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én leszek az első akit haza visz , ezért vártunk a bemutatással , hogy hogyan halad a kapcsolatunk, most jött el az az idő amikor már úgy gondoljuk , hogy komolyan beszélünk a dolgokról. Mindenkinek köszönöm szépen a választ
2015. máj. 26. 17:23
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

Az én párom anyukája, csak rámnézett és azóta utál...és mi európaiak vagyunk, szóval hidd ez ez nem ettől függ. Ha normálisak nem lesz baj.

Ettől függetlenül mi már 5 éve együtt vagyunk. A második hónapban mutatott be neki.

2015. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Most meg ne izgulj ezen. Nem tudhatod elore. Csak viselkedj termeszetesen, nem lesz baj.

Majd akkor aggodj ha valoban nem kedvelnek majd. Elore felesleges a rosszra gondolni.

2015. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%

Azon studírozom, hogy ott van az orrod elött több millió férfi... akikkel a párkapcsolatot egy meló fenntartani, mert ez egy munka is, lássuk be. És még a legjobb választással is lesznek súrlódások, ez is biztos.

Erre te odamész és kiválasztod a tömegböl a koreait. Ettöl ügy gondolod te leszel különleges, azért teszed? Vagy igy biztosan lesz izgalom és dráma? A dráma előszele már megvan, itt tördeled a kezed, hogy a szülök mit szólnak majd az európai lányhoz.


Ez nem rasszizmus, ne értd félre, csak hogy nem kéne neked elgondolkodni ezen? Vagy a srácnak? Hogy vajon miért pont én?

A párkapcsolat olyan törékeny dolog, akkora meló a helyén tartani, hogy tényleg sokan belefáradnak. Megfelelni a barátainak, a szüleinek, a rokonainak, stb. Erre jössz te és ezt a már alapjaiban is bonyolult dolgot megfejeled azzal hogy kiválasztasz egy teljesen más kultúrában nevelkedett fiút, az ő barátait és az ő szüleit.

Ez igy még izgalmasabb? Mi vagy te, egy drámakirálynő?


Még egy gondolat.. tételezzük fel hogy ennek ellenére minden kerek lesz. Másoknak még akkor sem sikerül ha egymás szájában nőttek fel, de tegyük fel nektek igen. Elfogad mindenki mindenkit, nincs súrlódás, minden okés.

Nem fogsz unatkozni?

2015. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!