Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nem tudja ezt meg...

Anyósom nem tudja ezt meg érteni és emiatt megharagudott ránk. Mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Az ország másik felében lakunk, mint anyósom es a családja.

Egy hete elhunyt anyósom testvére.

Tegnap írt a férjemnek, hogy hétfőn lesz a temetés és menjünk.

Férjem részvétét nyílvánitotta, de mondta hogy nem tud elmenni mert fontos munkái vannak na meg nem 2 Ft ez az út.

Ezek után anyósom engem szapult mert, hogy biztos én nem engedtem el.

Hagyjuk rá majd meg békél? Mit gondoltok?


2015. máj. 9. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a férjed dolga téged megvédeni a saját anyjával szemben, ha ártatlanul szapul téged. Te csak engedd el a füled mellett. Meghalt a testvére, valószínűleg érzékenyebb a visszautasításra, mint általában. A férjed legyen vele diplomatikus, de állítsa le a kényszerképzeteit.
2015. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
meghalt a testvére. Teljesen érthető, ha szeretné maga mellett tudni a temetésen a családját. El nem tudnám képzelni, hogy ne utazzak haza az anyámhoz ilyen esetben :(
2015. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Bocsánat az off-ért,de olvasgatom itt néha a kérdéseket,és annyira örülök,hogy nincs anyósom(sosem volt beszámítható,meg is halt az esküvőnk után),de kitartás kedves feleségek.A fiús anyukák mindig féltékenyek lesznek rátok,hiszen eddig ők voltak jelen a fiúk életében,mint nők.Nem kell velük foglalkozni,első körben tisztázni,hogy mi a felállás,így mindenki jól jár.
2015. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 piroska és a farkas ***** válasza:
70%
Igazságtalan volt, ez tény, de én is úgy gondolom, hogy ez egy olyan helyzet, amikor érthető, h fontos lenne számára, h mellette legyen a családja. Én a helyetekben - hacsak nem szívsebész a férjed akinek előrejegyzett mütétje lesz hétfő délben - megoldanám, hogyha ketten nem is, de férjed elmenjen. Rögtön fele költség.
2015. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 piroska és a farkas ***** válasza:
76%
mármint akkor fele költség , ha vonattal utazik. autonál nyilván mindegy a létszám.
2015. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Persze érthető, hogy így érez.

Én nem is mentem volna hiszen nem ismertem.

Én mondtam is, hogy menjen. De ez a munka számára jelenleg halaszthatatlan és az út vonattal is közel 20-25ezer forintba kerülne.

2015. máj. 9. 14:50
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

A férjed felnőtt, el tudja dönteni, mit akar, el is döntötte. Akkor te miért foglalkozol vele?

Maximum annyi itt a kérdés, hogy leállította-e az anyját, amikor téged szidalmazott?


Egyébként meg, hagyjátok rá, igen. Majd elmúlik. Messze lakik, alig találkoztok.


Miért mindig a nők feszkóznak, még a férj anyja miatt is?!

2015. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

En megertelek titeket.

A ferjednek kellene tisztaznia a dolgokat.


20 ezer az ut??

2015. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos a legtöbb munkahelyen el sem engednek, ha legalább 15 nappal előtte be nem jelented, hogy szabi kellene.... a nagynéni pedig nem közvetlen rokon, hogy "soron kívül"elengedjenek. Ez van, nagyon meg kell gondolni, és szomorú, hogy még ilyen ügyben is mérlegelni kell, nagyon könnyen odamondják, hogy nem kötelező itt dolgozni :-(
2015. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 mantis religiosa ***** válasza:
83%

Gondolom nem két napja halt meg a testvére. Ha tudja, hogy a fia munka miatt elfoglalt, a temetés idejét egyeztetni kellett volna vele. Az Én munkám is olyan, hogy egy hónapra előre vagyunk levezényelve, és nem lehet variálni. Februárban sajnos Én sem tudtam elmenni lányom dédnagymamájának a temetésére, hasonló okok miatt. Küldtem részvéttáviratot, és nem volt semmi gond belőle.


A másik: a mi családunkban az a felállás, hogy mindenki a saját családtagjaival lerendezi a problémákat. Ha bajom van anyósommal szólok a feleségemnek és viszont, így nincs felesleges megbántódás. Mondd meg a férjednek, tisztázza ezt a dolgot minél előbb.

2015. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!