Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti elengednétek a 3 éves...

Ti elengednétek a 3 éves lányatokat az anyosotokkal egy medencés partira? HA :

Figyelt kérdés

kb 2 éves korától nem engedtétek egyedül menni vele sehova mert nem használt autós ülést ,csak bedobta a gyereket az autóba es irány...mióta ez kiderült nem engedtem ,hogy maga legyen a lányommal .elvitte természetessen az ülést ,de nem használta mert minek ,nem a szomszéd országba mentek - ahogy ö fogalmazott mikor kiderült.

nem egyszer jött ugy haza a kislányom az anyóstól ,hogy egesz éjjel hányott ,vagy hasmenése volt,mert annyi szemetet összeetetett vele,minden egyes alkalommal szóvá lett neki téve mindig megigérte ,hogy most nem fogja össze etetni-én már ekkor nem akartam elengedni hozzá-egyébként pár órácskát szokott csak nála lenni nem napokat.de a férjem mindig meggyözött.

mindig ö szólt ,hogy ugy intézzuk hogy pl vasárnap viszi a gyereket ,mondjuk csak nagyon ritkán kb egy honapba egyszer ,pedig itt lakik a faluba,de ha nekem kellett ,hogy pl egy órát vigyázzon rá mert orvoshoz készulok,hiába szóltam neki napokal elötte soha nem szamithattam rá. nem dolgozik szóval idejéböl kitelne ,de ö inkább az épp aktuális pasijával volt mindig.

nagyon figyelmetlen ,felelötlen,mint látjátok,kapkodós,és türelmetlen ,arról hogy mennyit hazudik nem is beszélve...mindent tagad ,sokszor a kislányomat hazutollta meg ,hogy az nem is ugy volt ahogy mondta ,de a végén hetek mulva mindig kiderult ,hogy nem a lányom hazudik.

a férjemmel osztozunk ,hogy én biztos nem fogom elengedni a medencés buliba a lányomat ,sajnálom szegényt ,mert milyen jo lenne pancsizni ,de anyossal ezek után nem merem rábizni. ö egyfolytába csak gyözköd ,hogy nem lesz semmi baja.

öszintén, ti el mernétek engedni ezek után a gyereketeket vele bárhová is ?


2015. jún. 6. 10:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ide is autóval kéne menni .
2015. jún. 6. 10:42
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy engedném.. Egyikőtök nem tud elmenni a gyerekkel? Vagy nem vagytok meghívva? Akkor pancsolhatna. HA nem megoldható, akkor nem engedném el, hanem kiengesztelném otthon.


Már olcsón lehet egyébként kapni ilyen felfújható medencéket, beszereznék egyet és abban pancsolhat.

2015. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Itt még nem is az autó lenne a nagyobb kérdés.. Persze az is, de én őszintén félnék, hogy a gyereknek baja esik a vízben..
2015. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ja ez meg a másik, hogy ha beleesne szerintem észre sem venné.

sajnos mi nem tudunk menni ,vagy inkább nem akarok anyósal ,férjem meg dolgozik sajna :(

2015. jún. 6. 10:47
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

#4 JEsszus... Hogy fogalmazhatsz így? Vagy trollkodsz és direkt volt ez a szóhasználat, vagy csak rosszul fogalmaztál.. Ha előbbi, akkor ásd el magad.


Én is amiatt aggódnék, hogy nehogy belefulladjon a medencébe, mert a kedves nagyi nem törődik a gyerekkel, de mi az hogy remélhetőleg???


#3

2015. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
HA meg te is úgy gondolok kérdező, hogy észre sem venné a gyereket, akkor eszedbe ne jusson elengedni.
2015. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem merném elengedni, az autó miatt sem, a medence miatt sem.

De ha te is mehetnél, akkor én elmennék a helyedben, akármennyire is nem a szíved csücske az anyós, de ezért ne maradjon le a buliról a kislány, ha szeretne menni.

2015. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Az en fiam mar negy eves, de most sem engednem el se anyoshoz se senkihez egyedul. Nagyon konnyen meg van a baj. Persze nem lehet burokban nevelni, de amig nem tud magara vigyazni jobb ,ha nem hivjuk ki a sorsot magunk ellen. A kicsiknek amugy sincs felelemerzetuk meg kialakulva. Nagyon "batrak" minden teren.

Nehogy elengedd! Egesz nap azon aggodhatnal mi van vele!

2015. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem.


Kérlek legközelebb használj nagybetűket is

2015. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Én a saját anyósommal, vagy anyukámmal bármikor, bármi további nélkül elengedném a gyerekemet medencés buliba, vagy bárhova, akár 2-3 napra is. Volt már rá precedens, de róluk tudom, hogy megbízhatóak és a kisunoka a szemük fénye, jobban vigyáznak rá, ha náluk van, mint saját magukra. Vitték már strandra, élő vízbe és medencésbe is, mindig egyben hazakerültek.

A te helyedben viszont nem engednék. Mi az, hogy megkérem, hogy használja a gyerekülést, el is viszi, de tesz rá magasról? Régen is túléltük ülés nélkül ez tény, de ha lehet fokozni valamivel a biztonságot, akkor igenis tegyünk ezért. Arról nem is beszélve, hogy ez szabálytalan, megbüntethetik és egy 3 éves gyerek még elég pici ahhoz, hogy ellen tudjon zsigerből tartani a kanyaroknak, avagy egyáltalán megüljön nyugodtan a fenekén. Könnyen megsérülhet anélkül is, hogy bármilyen baleset érné őket.

Ha az anyósod felelőtlen, akkor a medence környékére sem engedném kettesben őket. Én azt mondanám ellentétek ide vagy oda, elmennék velük 1-2 órára a családi béke érdekében. Annyit féllábon is kibír mindenki "utálom" környezetben is. Kettesben ne menjenek sehova!

2015. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!