Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ugye nem a 2 hónapos gyermekem...

Ugye nem a 2 hónapos gyermekemnek illik meglátogatni elsőként a nagyszülőket?

Figyelt kérdés

Párommal vita folyik az ügyben, az anyósom és apósom akikkel állítólag jóban vagyok, és állítólag várták már nagyon az unokát még nem látogattak meg minket, és én nem vagyok hajlandó el vinni hozzájuk e miatt!

Nekik kellett volna jönniük, és már nem is egyszer hanem sokszor, és aztán mennénk csak mi, de mivel ők képtelenek jönni én sem engedem el vinni.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Én úgy gondolom nekem van igazam.


2015. jún. 22. 16:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%

"Másrészt meg akinek ilyen pici gyereke van az tudja mivel jár kimozdulni a lakásból."


Jaj, ezt hagyjuk már, láttuk a múltkor a többszáz szoptatós anyukát a mekiben...:D

2015. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%

És a korhàzba voltak megnézni a picit??

Hozzànk se jönnek a nagyszülők akik 30 meg 40km.re laknak ..abbol az egyik ingyen utazna..a màsik meg szabin van ..ugy vigyàznak az unokàkra hogyha visszük őket..

nekem nyàron sokat kell meloznom mert lassan egyedül maradok a két gyerekkel de rokonokra nem szàmithatok ..az egyik baràtnőm többet segit mint bàrki màs..csak sajnos lassan ő is visszamegy majd dolgozni..ha egyedül maradok baromi jol kell keresnem hogy fussa bébishiterre azaz potmamàra..főleg a nyàr rossz hisz nincs ovoda meg suli délelött..mindig mindent feladtam olyan munkàt vàlasztottam ami ha nem tudtam menni mentem màskor (takaritàs)hisz ha a gyerek beteg vagy ballagàs vagy bàrmi volt akkor tudtam maradni..mindent feladtam értük..màs el se menne takaritani..otthon is ezt csinàlom és éjszaka is dolgozok 4oràba amikor alszanak..az hogy a férjem eddig is itt volt az felügyeletnek jo de pl.nem ad enni a gyerkeknek..

én pedig kezdem ugy érezni összeomlottam végleg..depiseket meg mindenki elhagyja..bajban tudja az ember ki az igaz baràt..csak ilyenkor az ember még depisebb hisz elkezdi magàban keresni a hibàt..pedig anyum munkàt vàltott azt mondta most sok ideje lesz unokàzni..ahhoz képest max akkot jön ha valami nagy esemény szülinap van (évi 1-2szer).nem lenne net semmit se tudna rolunk :(

Ma màr edzeni se megyek mert màr tényleg semmihez sincs kedvem..ugy gondoltam az megjàr semmi kikapcsolodàsom sincs csak a melo..

2015. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
20%
Hú, de jól lepontoztak itt mindenkit.
2015. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
Mindegy, hogy mi az illem, de emiatt én nem veszekednék a párommal. Ha te nem is mégy, a párod nyugodtan elviheti a gyereket. Miért kell minden apróságból ügyet csinálni?
2015. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%
Irigylem a problémádat...
2015. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
49%

"Másrészt meg akinek ilyen pici gyereke van az tudja mivel jár kimozdulni a lakásból."


11 hetes a kisfiam. Minden nap elsétálok vele a boltba ami nem a szomszéd utcában van, hanem jó 15 perc a séta csak oda. Hetente vagy kéthetente egyszer elmegyünk a kb 25 km-re lévő Tescoba, vagy a távolabb lévő Metróba. Sőt volt, hogy a parkolóban kellett szoptatnom a kocsiban...


Nem értem te miért problémázol azon, hogy két utcányit kellene sétálnod az anyósodékhoz? Szerintem csak simán lusta vagy kimozdulni!

Egyáltalán nincs igazad!

2015. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy a nagyszülők olvasták a gyerekvállalás/nevelés témakört, és nem mernek menni. Ott a kismamák kikérik maguknak, hogy őket a nagyszülők meglátogassák hónapokig, mert ők éppen kovácsolódnak össze.
2015. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%

Most őszintén, szerintem is ritka taplók anyósodék. De ez így nem maradhat, hogy te duzzogsz, a nagyiék meg kb. nem tudják, miért, mert gondolom, nem lettek "kiokosítva" erről... valszeg tényleg vannak olyan neveletlenek, hogy nem tudják, hogy nem illik a viszonylag frissen szült anyát a pici gyerekével kirángatni a lakásból, hogy ők menjenek, hanem nekik illik meglátogatni (pedig tényleg logikus, és van telefon, meg lehet kérdezni, mikor alkalmas stb.)


Én a helyedben vagy "tökös" lennék, és beolvasnék nekik, hogy miért nem szeretnéd vinni a gyereket, vagy a családi béke miatt elvinném a gyereket. De az nem megy tovább, hogy duzzogásból nem viszed, ha esetleg a nagyiéknak fogalmuk sincs, miért nem látták még az unokát.


Ideális esetben mondjuk olyan férjednek kellene lenni, aki igenis megmondja a szüleinek, hogy mit illene tenni, nemhogy még őket védje ilyen helyzetben...

2015. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%
Hát még az angol királynő is elment az unokáját megnézni, nem fordítva-......
2015. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Párodat kérd meg, hogy hétvégén hívja át a szüleit megnézni a babát.
2015. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!