Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kellemetlenül érzem magam....

Kellemetlenül érzem magam. Tényleg korai? Akkor is, ha mi a párommal nem érezzük annak?

Figyelt kérdés

Párom felnőtt férfi, 28éves. Én 22vagyok.

Igen, tudom rövid idő: de 8hónapja vagyunk együtt.

Hozzánk költözött, mert anyuékkal hatalmas házban élek és a felső szint így kettönké lett :)


Imádom az anyós jelöltemet, Ő is szeret engem, nagyon sűrűn találkozunk és beszélünk telefonon.

Múltkor az anyósjelöltem felhívta anyumat és beszéltek 2órát telefonon, mondván hogy ha személyesen nem ismerik még egymást, legalább itt telefonon ismerkedjenek.

Ennek nagyon örültünk a párommal, jól elvoltak telefonban.


Anyum felvetette, hogy mi lenne ha áthívnánk a párom szüleit egy grillpartira, csak hogy végre élőben is találkozzanak és hogy jó buli lesz.

Páromat kérdeztem,hogy neki ez nem-e túl gyros tempó. AZt mondta örül neki, és nem gyros, nagyon várja.


Anyum ma hívta meg a szülőket, és párom anyukája mondta hogy "De ez nem gyors ennyi idő után?" anyum elrendezte, hogy "dehogy, a gyerekek is akarják" végül elfogadták örömmel a meghívást.


De én azóta kellemetlenül érzem magam.

Nem akarom,hogy azt higgyék a szülők hogy ez amolyan "meg akarom fogni a szülőkön keresztül a "kisfiúkat" "


Semmit nem akartunk eröltetni, ez csupán kedvesség.

Meg ha már a párom anyuja az én anyumat hívta és 2órát telefonáltak, ezek után ez a személyes találka a legjobb,nem?


Páromnak és nekem sem gyros a tempó, mi örülünk ennek.

Viszont az "anyósnak" lehet "sok"?


Mit tegyek? Elég kellemetlenül érzem magam?


2015. jún. 22. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem, mi a probléma
2015. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De ha jobban belegondolok, ez inkâbb a kettönk. ,,döntèse,, a pârommal,nem?


Ha nekünk ez nem gyors ès mi ezt szülö bemutatàst szeretnénk,akkor az,, anyósnak,, se legyen gyors, nem?

2015. jún. 22. 18:42
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a problema,hogy athivtuk az anyost es o neki ez 8honap utan gyors.

Nekunk a parommal meg nem.


Kinek van igaza???

2015. jún. 22. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szokványos, valószínűleg ezért reagált így. De ha nektek ez oké - és ez a lényeg - ő is elfogadja, pláne, ha egyébként nagyon jó a kapcsolatotok. Ne parázz ezen, nem érdemes.
2015. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy valakinek igaza van. Neki gyors, nektek meg nem. Ennyi.
2015. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlgondolod.


Az első gondolata az volt, hogy talán túl gyors, esetleg a szüleid ötlete volt ez és nem a tietek. Anyud elmondta, hogy ti is szeretnétek és anyósod elfogadta, hogy ha nektek nem gyors, akkor nem gyors. Pont. Nem kell ezt túl ragozni.

2015. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
látom, gyros lesz a vacsora... :D
2015. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Mit tegyél? A gyros tempót változtasd kebabra!
2015. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor estem teherbe, mikor 8 hónapja voltunk együtt. Nem kell évekig várni, ha egymás mellett döntöttetek.
2015. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Én azt hittem, házasságról vagy gyerekvállalásról van szó, erre csak arról, hogy összeismertetitek a szülőket? Ez még nem jelenti, hogy azonnal össze is házasodtok (de ha igen, az se baj, van olyan ember is, aki kevesebb idő után).
2015. jún. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!