Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez betegség jele vagy csak...

Ez betegség jele vagy csak nem figyel oda?

Figyelt kérdés

Apósom 55 éves, eddig úgy tudtam egészséges. Tegnap elvitte a kicsiket játszótérre. A nagy fiam 5 éves folyton kirúgta a labdát, és papi azt mondta neki ha nem fejezi be haza mennek, de a fiam nem vette komolyan, így osszecsomagolta a gyerekeket és elindult haza.

A kisebbik fiam 1,5 éves és őt babakocsival vitte-hozta. Nem tudom felfogni, hogy történt de egy másik kisfiút tett a kocsiba. Mielőtt a kapun kitolta a kisfiú mamája oda rohant és volt nagy felfordulás.

Nagypapa azzal magyarázta, hogy ideges volt és hogy a kisebbik fiam pont ott ült és hogy rajta is fehér póló volt.

Anyósom szerint túl nagy ügyet csinálok belőle, hisz nem történt semmi komoly baj. Igen, de ha az a nagymama nem figyel egy percig akkor mi lett volna...


2015. júl. 15. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
én gimnazistaként egyszer egy másik ovis gyereket akartam haza vinni. a gyerekek ilyen kicsi korban szinte teljesen egyformák (a hajuk, beszédük, mindenük), főleg annak aki nem a szülője.A másik szülővel csak nevettünk, mert kiderült egyszer ő is más gyereket vitt el(csak mert egyforma volt a ruhájuk).
2015. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy baj van a látásával? A fehér pólót látja a gyerekből, így tudja, nagyjából merre van (ezért is lehet gond neki a labda visszahozása - egyébként valóban lüke dolog kirugdalni szándékosan a labdát), de mondjuk az arcát lehet hogy már nem látja.


Ha utcán váratlanul találkoztok, felismer?

2015. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Baratnom az egy honapos kisbabat felejtette majdnem az uzletben, elindult a nagyobbikkal, es az ajtoban jutott eszebe, h jaj, a babakocsi.

A papa biztos nagyon ideges lett a nagyobbikra, es kapkodott, a masik nagymama pedig nyilvan szemmel tartotta az unokajat, elkepzelhetetlennek tartom, h aposod ki tudta volna vinni a masikat.

Engem kicsit jobban aggasztana, h ennyire felhuzza magat, mert a nagyobb kirugja a labdat.

2015. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem lehet gond a látásával, áprilisban volt eg. alk. vizsgálaton a jogosítványához.
2015. júl. 15. 14:46
 5/18 A kérdező kommentje:
A nagyobbik fiam sajnos nagyon eleven.
2015. júl. 15. 14:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A jogosítvány alkalmassági vizsgája egy vicc, nem látásvizsgálat, arra nem alapoznék.
2015. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
hát szerintem ha egyszer azt mondja a gyereknek hogy haza megyünk, ha nem fogadsz szót, akkor haza is kell menni, különben a kölyök rájön hogy ő irányít és az nem vezet semmi jóra.a másfél éves gyerekek, meg számomra teljesen ugyanolyanok
2015. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
az eleven, mindig azt jelenti kezelhetetlen:P nekem eddig mindig ez volt a tapasztalatom
2015. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi agy olyan, hogy ha valami más ingerre koncentrál nagyon, akkor más funkciók kihagynak. Ez teljesen egészséges embereknél is előfordul.

Valószínűnek tartom, hogy a nagyobbikra koncentrált, és emiatt csak bizonyos ingerek jutottak el az agyáig.

Én egyszer a saját anyámat tévesztettem össze egy FÉRFIVAL (!), percekig beszéltem hozzá úgy, hogy nem vettem észre a tévedést, annyira máson járt az agyam.

2015. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon fura, hogy ennyien cseréltek már el gyereket ill. hagyták majdnem ott valahol. Szerintem ez egyáltalán nem fér bele, ahogyan az autóban hagyás sem, rettenetesen szégyellném magamat, ha ilyet tennék (még mielőtt: nem partvonalról beszélek, nekem is van három gyerekem).
2015. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!