Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Beteg lettem, csak a volt...

Beteg lettem, csak a volt pasim anyja tud esetleg nekem gyógyszert adni. Merjek kérni?

Figyelt kérdés

Még mindig jóban vagyok az egész családdal, a volt pasimmal is. Ma reggelre belázasodtam, nem bírok felkelni, a konyháig sem vánszorogtam ki. A lakótársam hozott egy üveg ásványvizet, de egyebet nem tud tenni, mert allergiás vagyok egy-két fajta gyógyszerre. Ex-anyós tart otthon olyan lázcsillapítót, amit szedhetek, direkt miattam vette, és megmaradt. Nekem most nincs pénzem sem gyógyszerre, viszont hétfőn mennem kell dolgozni. Merjek szólni neki, hogy valamelyik fiával küldjön át nekem pár szem lázcsillapítót? Ők laknak hozzám a legközelebb, azért gondoltam, hogy tőlük kérek. Sajnos olyan típus vagyok, hogy nehéz levinni a lázam, csak gyógyszerrel, és hűtőfürdővel, izzasztással megy. Az utolsó kettőt csinálom, de nem használ.


23L



#betegség #láz #voltanyós
2014. júl. 12. 14:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Miert ne? Nem ertem, hogy ezt most miert kellett ide kiirni? Biztos, hogy 23 vagy?
2014. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért, mert cikinek érzem, hogy kérnem kell, és pont tőlük. Mégiscsak az exem családja, attól, hogy jóban vagyok velük, nem akartam rájuk "hagyatkozni". Próbáltam mástól kérni de mindenki olyan lázcsillapítót szed amilyet én nem tudok.
2014. júl. 12. 14:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jóban vagy velük, akkor ez nem kérdés, kérj tőlük nyugodtan!
2014. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kicsit félek, hogy az exem hozná át a gyógyszert. Még mindig nem szántam el magam, hogy szóljak, de egyre rosszabbul vagyok.
2014. júl. 12. 14:31
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Te tudod hogy mennyire jo a viszony. Ki szakitott, miert stb...


Ha te szakitottal, akkor semmikepp se kernek. Ha o, akkor meg talan belefer.

2014. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Skorpió87 ***** válasza:
95%
Kérd el, az a fontos, hogy jobban legyél ! Ha meg nincs pénzed, nincs más út. Ne foglalkozz a részletekkel, megköszönöd, aztán viszontlátásra...
2014. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az exemet, hogy az édesanyja tud-e valamilyen módon juttatni hozzám egy kis gyógyszert. A reakció: 'nemtom, kérdezd meg'. Azóta írtam neki, de nem reagál. Szóval ez a totális közöny, amit most tanúsít, kissé lelombozott, és megpróbálom akkor gyógyszer nélkül megoldani a helyzetet.
2014. júl. 12. 15:04
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát remélem megsajnálnak és küldenek gyógyszert. Amúgy felelőtlen vagy nem kicsit. Ha tudod h milyen gondjaid vannak neked miért nincs tartalékban? most meg vérig vagy sértődve, hogy nem ugranak....23 évesen lehetne több eszed is, nem csodálkozok ha az exed közönyös irántad
2014. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Egy pohár vizet nem kérnék és el szívesen fogadnék egyik exem anyjától sem. 23 évesen hogy lehetsz ennyire infantilis, hogy nincs egy alap házipatikád??? Ez szánalmas, ne haragudj.
2014. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem infantilizmus kérdése, hogy ki tart otthon gyógyszernek titulált mérgeket. Én soha nem szoktam beteg lenni, mert ügyelek az egészséges étkezése, a mozgásra, és a megfelelő vitaminbevitelre. Most ez két hétig elmaradt, mert sokat dolgoztam, és benyaltam valamit, valószínűleg a munkahelyemen. Általában ha fáj a fejem, vagy bármi más, akkor sem szoktam gyógyszert bevenni, mert sokfélére allergiás vagyok, meg úgy alapból nem szeretném mérgezni a testemet, mert a testem számomra szentély, és a legjobbat akarom belőle kihozni. Most csak a láz miatt kell, lázas utoljára 5 éve voltam, azóta nem, és gyógyszert sem vettem be.
2014. júl. 12. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!