Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet az anyost ugyesen...

Hogy lehet az anyost ugyesen leszerelni?

Figyelt kérdés
Az anyosom egy igazi remalom. Segitseg 0, viszont mindenbe beleszol,mindenrol megvan a velemenye,az unokaira semmit nem kolt,es rendszeresen olyan megjegyzeseket tesz a gyerekekre,amitol felmegy az agyvizem. A gyerekekkel pedig nagyon rosszul banik. A ferjem persze nem (akarja) latni a problemat. Csak attol felek,ha nyiltab szembeszallok az anyosommal,ellenem hangikja a ferjrmet,mert ilyen

2015. júl. 25. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Írnál kicsit részletesebben, hogy milyen konfliktusaitok, problémáitok voltak eddig? Akkor jobban tudnánk ötletelni, hogy mit lehet ezzel kezdeni vagy mi az oka.
2015. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rosszabb helyzet ha anyuci kicsi fia védi őt. Ilyen esetben nem kötelező anyóssal jóban lenni. Én hozzá sem szólnék, azon lennék hogy ne is lássam. Ne hagyd hogy a fejedre nőjön. Ne beszélj neki semmi személyes dologról, nehogy támadási felületet adj neki. Ilyennel csak időről! És elsőnek beszélj a férjeddel, neki hogy esne ugyanez? Milyen sűrűn találkoztok? Mennyit van ott? Miket csinál?
2015. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha 0 segítség akkor a sarkadra kell állnod és megvédeni magad. Meg kell tanulnia hol a határ, mert azt fogja beképzelni bármit megtehet. Férjed meg adja alá a lovat.
2015. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem segít, unokákra nem költ, akkor ne foglalkozz a véleményével, kezeld teljesen súlytalanként azt amit mondogat.


Igazából ha nem hülye ezt gyorsan fel fogja fogni, és ezen kicsit meg is sértődik. De inkább ő sértődjön meg, mint hogy Te rágódjál a piszkálódásain.


Nyugodtan hagyd ott amikor fáraszt a dumája, vagy csak hagyd hogy beszéljen magában, a végén elintézve azzal hogy jól van anyuka, vagy még máskor visszatérünk erre, mintha már egy szenilis öregasszony lenne.

2015. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
A lényeg az, hogy ne állj le vele vitázni, éreztesd vele, hogy nem tekinted vitapartnernek, csak egy szenilis hülyének.
2015. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4-5 egyetértek. Amíg látja hogy ugrasz mindenre csinálni fogja. Meg lehet tanulni azt a módszert hogy egyik füleden be... profira lehet fejleszteni, hidd el!
2015. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt a baj ha félsz szólni anyosodnak,mert ellened hangolja a férjed.

Ez az egesz dolgot mar a ferjednek kellet volna jelezni anyuka fele......hogy itt állj!

Radasul gyereketek is van,ha ilyen anyós amilyen akkor a ferjednek jelezd hogy idelye az anyja szoknyáját elengedni es mellétek alni!

Anyosrol pedig csak annyit hogy ved mé magad ha bántóan erzed a viselkedését,foleg ha saját házban eltek akkor ne szóljon bele a ti életetekbe!

Ugy nem lehet élni kérdezi hogy *felek*mert a paromat ellenem fordítja,ha ilyen anyós akkor azt mar reg megtette csak lehet epp nem vetted észre,ugyanis a férjed nem hallgatott ra!

Ha ebből meg a férjed nagy vitát csinálna hogy,hogy mertel szólni az anyukájának,akkor költözöm az anyjához!!

Ha normális Férj,csalad apa akkor melleted fog alni!

2015. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnos,ha en semmibe veszem,amit mond,akkor elkezdi ellenem ha golni es hergelni a csaladot,de leginkabb a ferjemet,aki igazi anyuci pici fia. A gyerekek pedig minden alkalommal szorongva,rossz hangulatban jonnek haza. Teletomi oket egeszsegtelen szarokkal,csokikkal,mikor megmondtam,hogy nincs edesseg. Akkor jon azzal,hogy semmi bajuk nem lesz,es a fia is csak felnott.
2015. júl. 25. 17:26
 9/18 A kérdező kommentje:
A ferjem meg rakontrazik,es dicseri a sajat anyja nevelesi kepessegeit. En meg allok egyedul es azon gondolkozom,hogy elvalok.
2015. júl. 25. 17:29
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, felnőtt... azért nem áll a saját családja mellé. Én tuti csomagolnék kaját a gyerekeknek, az ütne! Bár ha a gyerkőcök sem akarják azt enni amit ő ad.

Azért mert anyós nincs joga úgy beszélni mint egy ronggyal. Parancsolgatni meg otthon a saját házában. Én már az elején leszögeztem anyósjelöltnek hogy nem szeretem ha a magánéletembe beleugatnak. (Persze normálisan.) Felfogta! Azóta jól megvagyunk. Csak akkor mondok véleményt ha véletlenül egyezik az övével, így nincs mibe belekötni. Ha valamiről időnként mégis beszámolót vár, amihez szerintem semmi köze, akkor egy ideig nem megyek oda. Ha állandóan odajár akkor nehezebb.

2015. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!