Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Életem szerelme anyja utál,...

Életem szerelme anyja utál, féltékeny rám és ki akar túrni a fia mellől. Hogy toleráljam a kedves mamát?

Figyelt kérdés

Párommal tökéletesen indult minden a kezdetekkor, nem vitáztunk soha, tényleg minden jó volt.. de a kedves anyuka ezt nemtudta jó szemmel nézni, ki akart túrni a fia mellől.. én vagyok az első szerelme a barátomnak, és ő is megmondta hogy nyugi, anyu csak féltékeny hogy elveszít ez teljesen oké.

Hát nekem nem az! Mindig mindenről tudni akart, egyszerűen nem tudott olyan apró csetepaté lenni köztünk hogy ő arról ne akart volna mindent tudni részletesen, mintha ő lenne a 3.fél a kapcsolatba, és ez engem nagyon idegesít, nagyon sokszor volt hogy a fiát ellenem beszéli, de persze ezt úgy hogy drága barátom semmit se sejtett belőle, csak nekem esett le egy idő után a dolog.. most van egy kis szünet köztünk, és már mondja a páromnak h én biztosan fiúkkal találkozgatok.

De ugyanez a szitu a párom fiu testvéreinél, barmilyen nőt visznek, senkise jó, mindegyikbe meglátja a szálkát és kibeszéli őket , persze ezt a hátuk mögött.. Kedvem nincs már átmenni hozzájuk, ilyen helyzetbe mi a teendő?



2015. szept. 8. 01:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Vagy elkezdesz nyelni, vagy otthagyod anyuci pici fiát. Ha a testvérével is ezt csinálja, akkor sok jóra ne számítsd ebben a kapcsolatban, az utálkozó anyuka mindig meg fogja keseríteni az életedet, amíg a fia hagyja...
2015. szept. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Messzire menekulsz. Ez csak rosszabb lesz, es lathatoan nem tudjak/akarjak anyucit leallitani.


Ne felejtsd el: ehhez a baratod is kell. Egy ember nem tud senkit egyedul kibeszelni.

2015. szept. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 acelsziv ***** válasza:
100%
1-2 igazat ír. Lehet a muternak próbálkozni, de sikere csak akkor lesz, ha a két pici fia nem állítja le. Márpedig nem úgy tűnik, mintha leállítanák. Hát akkor vágják be egy 2-1 partiba és éljenek hárman boldogan.
2015. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Saját példát látva 9 évi házasság és 3 gyerek után sem változott. Vagy megtanulsz együtt élni vele, mondván a pasi több, értékesebb annál, fontos annyira, hogy ezzel együtt is kell, vagy lelépsz.
2015. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

alapból azt mondanám ne futamodj meg ha szeretitek egymást, engem is van aki utál a férjem családjában, mégsem fogom ezért elhagyni. Viszont azt veszem ki a dologból, hogy a párod is tehet róla, hogy anyuka mindent tud. tudni illik, ha valaki nem tud semmiről, akkor nem tud kavarni.

Én letojnám anyósjelöltet és a párommal beszélgetnék el.

Én mindig ezt csinálom, ha a kotnyeles rokon olyant tesz, vagy mond ami árthat a kapcsolatomnak ,hogy rögtön megbeszélem a párommal, és ha Ő azt mondja sz@.jam le, mert hülye akkor lesz@.om.

2015. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg a legjobb ha más vizekre evezel!

De előtte azért nem árt a fiúval megbeszélni, hogy leülnétek hármasban, és rendberaknátok a dolgot!

De sok esély nincs. Aki hülye az is marad!

2015. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha valóban életed szerelme akkor elfogadod az anyukájával együtt, mert ennek a fiúnak az életében nagyon fontos szerepet tölt be az anyja. Máris elérte amit akart, mert a párod nem állt ki a kapcsolatotok mellett, és most szünet van köztetek.

Ha szereted ezt a fiút először próbáld meg rendbehozni kettőtök kapcsolatát, beszélgess el vele, hogy neked mi nem jó, ő mit szeretne, hogyan tudnátok megoldást találni rá, ha veled tervez későbbiekben.

Minden jót nektek!

2015. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én elmondtam a páromnak, pár dologért le is szidta az anyját h hogy képzeli, az anyja meg mondta h igazad van fiam! és ugyanúgy folytatta:D utána már elvakult volt mindenre aztmondta h én már megint bántom az anyját, még ÉN bántom?!!
2015. szept. 8. 11:41
 9/15 A kérdező kommentje:
Szeretem, de az anyját tiszta szívből gyűlölöm, rosszindulatú rafinált nő..és engem okol hogy ők azóta nincsenek olyan kapcsolatba amióta én vagyok:D nem hiszem el mintha magának szülte volna, ez már undorító hogy így beleáskálódik a fia életébe, ha nálam van 2óránként hívja h mit csinál, mit eszik stb
2015. szept. 8. 11:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimutatod a gyűlöleted iránta, akkor a fiú még jobban az anyja pártjára fog állni. Nálunk is így volt.
2015. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!