Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor ha a barátomn...

Mit tegyek akkor ha a barátomnak az anyja nem akar elfogadni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A barátod anyja úgysem fog elfogadni, mert te veszed el az ő drága fiacskáját. Legyél tisztelettudó, normális, és ne hagyj magadon fogást. Persze nem fog a nyakadba borulni, de talán észreveszi, hogy nem kell utálni téged.
2014. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Legyél vele kedves, és egy kis idő után ha nem is kedvel meg, legalább utálni nem fog.
2014. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Arra érdemes még figyelni, hogyan reagálja le ezt a párod. Van olyan helyzet, amikor egy pasi jobban ad a családja véleményére, bár eleinte elolvasztja a szerelem, de később abból áll ki, hogy "anyukámnak igaza van", lehetnél ilyen és olyan, "te is változhatnál egy kicsit". És ez elég unalmas tud lenni. Az a fontos, hogy a barátod maximálisan álljon ki melletted és az érzelmeitek mellett. Egyedül ez tudja közömbösíteni a rossz viszonyt.
2014. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos voltam már ilyen helyzetben... semmit nem tudsz igazából tenni, maximum annyit, amit az előttem szólók is írtak. Megkedvelni sosem fog, én a helyedben nem sűrűn mennék hozzájuk, csak ha nagyon muszáj. Az első barátom anyja volt ilyen, én hülye még meg is alázkodtam neki, csakhogy elfogadjon. Na ilyet soha ne tegyél. Semmi értelme. Majd anyuci szépen felfogja, hogy nem ő jelenti a kisfiának a boldogságot. Ha meg nem, akkor az az ő baja lesz.
2014. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ha eddig nem fogadott el eztán se fog. Maradj olyan amilyen vagy, viselkedj természetesen, aztán lesz ami lesz. Igen nagy valószínűséggel nem a személyiségeddel van a gondja az anyjának, hanem magával a helyzettel, hogy van a fiának valakije. Vagy megálmodott egy típust és te épp nem olyan vagy... Ne is foglalkozz vele.
2014. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két dolgot tehetsz.Törekszel rá,hogy a barátoddal mielőbb önálló életetek legyen,anyós jelöltedet pedig ahol tudod,kerülöd.A másik,hogy nem adsz neki támadási felületed,tartod a három lépés távolságot,de azért kedves vagy és illedelmes.
2014. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Légy tisztelettudó, és gondolj bele abba, hogy ő mit érez. Próbáld szemlélni a dolgokat az ő nézőpontjából is. Ha látja, hogy jó vagy a gyermekéhez, és hosszabb ideig képesek vagytok kitartani abban a kapcsolatban, biztosan megenyhül majd. Vállald fel önmagad, hiszen ha mindez huszonéves korotokban történik, akkor ott már a ti életetek, esetlegesen közös jövőtök többet számít, mintha tiniszerelemről lenne szó.
2014. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legjobb ha keresel magadnak egy új pasit. Soha nem lesz jó a viszonyotok.
2014. máj. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!