Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egy házban anyósékkal? Tapaszt...

Egy házban anyósékkal? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elsősorban különálló házra gondolok, két emelet, alul szülők, felül fiatalok. Mennyire változik meg a (jó) kapcsolat az anyósékkal? Mennyire befolyásolja a fiatal pár életét, hogy lent vannak a szülők?


24/L


2015. szept. 9. 17:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
soha
2015. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Még akkor is nehéz ha két idegen család él így, mert a fiatalabbnak tisztelnie kell a tőle idősebbet is, még akkor is ha pl. megveti. Hát még ha egy család az egész.

Ne menj bele, nem egészséges.

2015. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Hát, én elég jóban vagyok a szüleimmel, és babát várunk 40 feletti párként, de saját házra semmi esély, max. ha az albérletből 3-4 évre anyámékhoz megyünk. Nem nagyon fűlik hozzá a fogam, de nem tudom, mi mást tehetnénk. Ott is az emeleten lakhatnánk.
2015. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Még akkor sem, ha teljesen különálló a két emelet, és csak az udvaron van találkozópont az ősökkel?

Az én anyósom, apósom borzalmasan normális és szerethető típusok.

2015. szept. 9. 17:16
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképpen nem. Sok-sok km kell a két család közé.
2015. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Soha. Én azt sem bírtam, amikor a volt párom hétvégente rutinszerűen kötelező jelleggel haza járt. Nagyon szerettem a szüleit, de szerintem van egy pont az ember életében, ahol már az a normális, ha a barátnőjére tekint úgy a férfi mint a legközelebbi családjára. Elvégre azért van vele, mert akkor úgy érzi, hogy őt szeretné feleségül venni, vele akar családot alapítani. (Még ha ez később meg is változik benne, és szakítanak.) Tehát ennélfogva az sem igazán normális, ha együtt él a két generáció. Bár ha tényleg semmi esély nincs arra, hogy máshova költözzetek, akkor nincs választásod. Nekünk volt, mégis úgy járt vissza az anyjáékhoz mintha menekülne tőlem. Ezért vége is lett.
2015. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Hatos vagyok. Mielőtt még azt hinnétek, hogy el akartam tiltani az anyjától, ez nem igaz. Egyszerűen csak nem tartottam normálisnak, hogy mindig meg akarta mondani mit csináljunk, mit ne csináljunk, hova menjünk, mi a helyes, milyen döntést hozzak, milyen ruhát vegyek meg a boltban! És ahogy tapasztalom az ismerőseim körében, ez a fajta probléma nem csak nálunk volt jellemző, hanem másoknál is. De kívánom, hogy te legyél kivétel.
2015. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Saját tapasztalat: NE MENJ BELE. Nekem erre ment rá a kapcsolatom, 3 és fél év. 2 évig bírtam ott lenni abban a házban... ráadásul álszent volt az ex-anyósjelölt, mert a szemembe soha nem mondta meg hogy lenne valami baja tökre megszerettem, azonban rájöttem, hogy hazugságokat talál ki rólam és terjeszti is.... ezt már nem tudtam mire vélni, eljöttem. Párom nem állt ki mellettem, hát akkor maradjon 25 évesen az anyja házában továbbra is, ha fél az önállóságtól.
2015. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

Előző vagyok. Én is azt hittem, hogy jaj de szerethető típusok. Mondjuk az apjára még igaz is, de az anyjára... tényleg álszent volt velem, de még ezzel sem lett volna baj ha a párom kiáll értem és hajlandó külön költözni.

De neeem... inkább tűri továbbra is, hogy az anyja taxisofőrnek használja 0-24ben, lehúzza pénzzel, ugráltassa, beleszóljon a dolgaiba. Hát akkor hajrá. És eleinte nem így volt, az első évben még rendes volt az anyja, de a másik 1 év... egyre rosszabb lett a helyzet. Kénytelen voltam eljönni, mert kb kidobott a házából, szóval... :D ha jót akarsz akkor ne költözz oda.

2015. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
De végül is nézhetjük arról az oldalról is, ha odaköltözöl, előjönnek a problémák és a párod nem áll ki érted, akkor annyit is ér a kapcsolat.
2015. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!