Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért szólnak le azért, mert...

Miért szólnak le azért, mert nem szeretnék anyósékkal élni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Párommal már 3 éve együtt vagyunk, minden rendben van köztünk, és nagyon szeretnénk már együtt élni.

Nekem nincs családi hátterem, átmenetileg lakok egy rokonnál. Nála viszont "meglennének a feltételek".


Az édesanyja tartósan beteg, sokat kell vinni kórházba, kezelésekre, a mostoha apja pedig pszichiátriai eset, emellett alkoholista vadállat.

Az anyukájával jó kapcsolatunk van (még), nemrég felvetette, hogy odaköltözhetnék.

A problémáim ezek:

- a párom fizetését egy az egyben elveszik, ha kell valamire pénz neki, úgy kell tőlük kikérnie -> ebből jön az, hogy nekem is le kéne adni a fizetésem

- egy telken van 2 háznak sem nevezhető épület, kevesebb mint 20 négyzetméteresek, komfort, higiénia, víz, gáz, kanyarban sincs

-magánélet szintén nulla, ki-be járkálás, zajongás, bárki vendég jön, szabadon mehet mindenfele, kit érdekel hogy épp az éjszakai műszak után aludna az ember

-a telek egy cigánytelep kellős közepén van, örökké ébernek kell lenni a lopások miatt

-a mostoha apa elviselhetetlen őrült, van hogy a gyógyszereire iszik, ilyenkor minden törik-szakad


Párom támogatja az anyját, költözni nem tudnának, rengeteg az adósság.

Kényelmetlenül érzem magam amiért egyértelműen elutasító voltam.

Viszont tényleg az zavarna a legkevésbé, hogy kútra kell menni vízért, vagy kerti vécét használni, vagy hajnalban kelni kaszálni... De legalább hagynának minket alakítani a saját életünket.

Ha van is pénz, legtöbbször iszonyú felesleges dolgokra költik a szülők, lehetetlen félre tenni.

Sajnos én most veszítettem el az állásom, így pedig azt érzem, hogy egyenesen a vesztembe költöznék, ingyen élőként.

Elég rossz környéken élünk, munka kilátásban legközelebb talán 60-70 km.


Mondom a páromnak mindig, hogy én külön szeretnék élni vele, de látszik, hogy ennek nem örül. Sosem akartam közösködni anyósékkal, így viszont nehezebb, hogy az anyja ápolásra szorul. A mostohájára nem lehet számítani, szintén le van nyugdíjazva.

Az anyja elég sértődötten fogadta a nemleges válaszom, ami igazából csak habogás volt.


Nincs sok elvárásom, de a fizetésemet én szeretném beosztani, nyugodt életet akarok élni, nem tudom hogy kivitelezhető ez ebben a helyzetben, de nagyon tönkretesz már. Túl igényesnek tartanak azt hiszem...



2015. szept. 13. 14:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Fentebb minden fontosat leírtak! Én is csak azt tudom írni, hogy menekülj, bele ne menj ilyenbe! Anyós már irányítani akar, mi lesz később? Meg abba a "putriba" akartok majd gyereket vállalni?!

Sajnálom, hogy ezt írom de "se kutyád se macskád", tulajdonképpen az ország (vagy külföld) bármelyik pontjára mehetsz a munka után!

Ne pazarold az időd. Ez nem fog változni!

Írj, hogy mire döntöttél, ha van kedved! Fel a fejjel! Menni fog! Erős vagy!!!

2015. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A párod csak kényelemből szeret Téged. Ha igazán szeretne, akkor ő is hozna áldozatokat az életében.
2015. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!