Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyja eleinte kedves...

A párom anyja eleinte kedves volt velem mostanában meg habott vagyok akkor levegőnek néz . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 07:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 6-os, és a férjed ezt szó nélkül eltűrte, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne? Vagy azért helyrerakta az anyját?

Kedves Kérdező, ne törődj a párod anyjával. Ha a párod normális, akkor úgyis az anyja húzza a rövidebbet, és a ha a fia le sem fogja tojni, akkor majd észbe kap és talán megembereli magát, észreveszi, hogy talán nem ő a világ közepe.

2015. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak megszokta a jelenléted. Velem is hasonló történik, eleinte körberajongott, leste a kényelmemet, de most már nem vagyok neki idegen, így már felesleges. Legalábbis a párom ezt mondta erre.
2015. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Na megjelent a sok beteg, kisfiába szerelmes anyós lepontozni :D
2015. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A Baja AZ hogy öt nem hivtuk magunkall sehova sem .De mikor AZ ismeröseivel ment akkor nem volt Baja velem.
2015. szept. 15. 07:28
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
11.-nek.Igen eltűrte.Sőt cifrább dolgokat is művelt a volt anyós.Szét akart választani minket, hogy alapítson új családot a párom. Engem és lányunkat hagyjon el, minden ok nélkül.Gonosz volt na a kedves anyós, de nem sikerült a terve, csak majdnem.Ezt a halála után tudtam meg az anyós testvérétől, hogy miben mesterkedett.Azért mondom a kedves kérdezőnek, hogy a szerelem mindent legyőz. Még az anyóst is.
2015. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Mimosa Judit válasza:
22%

De mégis kihez mész? A párodhoz, vagy az anyjához? Te megkérdezed, hogy hogy van? Ha ennyire zavar, hogy nem kérdez, kérdezz Te! Mi újság a munkahelyén... Hogy van? stb...

Lehet ez hőmérője is a kapcsolatotoknak. De mielőtt ezt gondolod, próbálj kezdeményezni. Ha ekkor is elutasító kérdezz rá, hogy van-e valami baja veled? Vagy mi változott meg, úgy érzed hűvösebb lett feléd, mint régen. És akkor vagy elmondja, vagy jelét adja, hogy hagyd békén.

Anyós vita egyébként akkor van, ha a drága kisfiú hagyja!!! :-) És akkor, ha a fiút választás elé állítják. Ha szeret, még akkor sem választhat téged, mert az anyja, az anyja. De Te se akard az anyja szerepét. vannak köztes utak. Igaz ehhez mindkét nőnek kell bizonyos visszafogott okosság :-)

2015. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!