Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ebben az esetben lemondanát...

Ti ebben az esetben lemondanátok arról, hogy megismeritek az unokátokat?

Figyelt kérdés

Vallásosak a szülők. Nem megszállottan, csak normálisan.


Az egyetemista lányuk összejön egy gyerekes, házas férfival. Terhes lesz (megszakítással "védekeznek"), ekkor a szülők kidobják otthonról.


Ti tartanátok évekig a haragot, ha a lányotok próbálna közeledni, békülni?


2015. aug. 2. 16:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

szerintem ezek a dolgok fontosabbak mint az elvakult vallasossag. de sajnos ok tudjak.

arra ne gondolnak, hogy az unokanak hogy fog esni később, ha felfogja, hogy nem kivancsiak ra a nagyszulok?? azért amiről nem is tehet... ha a lanyukra haragszanak, oké, ő dolguk. na de szerencsétlen gyerek mit vétett?

2015. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem annyira a vallásosság az ok. Inkább hogy csalódtak a lányukban.

Mindig elítélték - nem csak magukban - a szeretőket. Inkább ez miatt.

2015. aug. 2. 17:07
 3/21 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
Soha nem dobnám ki a gyerekemet, főleg hogyha bajban van.
2015. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Dehogyis mondanék le, viszont a lányom helyében szégyelném magamat,hogy házas embereknek dobja a testét?!

A férfi a lánnyal marad, vagy egyedül álló anyaként neveli a gyermekét?

2015. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

"Ti tartanátok évekig a haragot, ha a lányotok próbálna közeledni, békülni?" - Kérdező, én a lány helyében tartanám a haragot, legalábbis eszembe sem lenne békülni, amíg a szülők meg nem bánják a tetteiket, és nem kérnek bocsánatot.

Ugyanis lehetnek ők vallásosak a saját életükben, de ezt - a saját vallásukat és értékrendjüket - a világon semmi joguk a gyerekükre erőszakolni...

2015. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
utolsó: Itt NEM a vallásról van szó, hanem arról, hogy a lány egy házas férfivel kezdett kapcsolatot - és ez mindenféle erölcs szempontjából igencsak elítélendö dolog. Szóval szerintem az érthetö, ha a szülök nem fogadják el, ha ilyen r-banc a lányuk.
2015. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
#6 "- a saját vallásukat és értékrendjüket - " - írtam...
2015. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
#6: És?! Én is elítélem az olyat, aki házasemberrel kezd (persze, ha tudott arról, hogy az illető házas), de ettől függetlenül még a lány a gyerekük. Attól, hogy nem értenek egyet ezzel a dologgal, még nem kellett volna kidobniuk. A lány helyében sosem bocsátanék meg a szüleimnek. Ha erre képesek a saját gyerekükkel szemben, akkor ne is akarjanak unokázni.
2015. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

én nem tartanék haragot, de vannak ilyen szülők.

párom szülei 5 éve kussolnak, semmi kapcsolat.

a hugát is beleértve.

hát ez van, pedig azt hittem az idő majd oldja a feszkót.

közben az apja is meghalt, de a család rendületlen.

ha így akarnak a sírba menni, hát tegyék!

2015. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem tartanám a haragot. Az unoka az unoka.
2015. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!