Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem értik meg, hogy nem...

Miért nem értik meg, hogy nem akarjuk hogy a közelünkbe költözzenek?

Figyelt kérdés

Régen anyósékkal egy városban éltünk,borzalom volt, 3 megyével arrébb költöztünk inkább. Jót tett a kapcsolatunknak, havonta 1 napot kibírunk együtt, ezen kivül velem telefon se, férjemmel telefonon hetente 10 perc. Nyugtunk van. Volt. 2 hónap múlva anyós nyugdíjas lesz, após már az, kitalálták, hogy a közelünkbe költöznek, elkezdték hirdetni a házukat is

Leültünk velük, elmondtuk szépen, hogy nem akarjuk, emlékezzenek vissza hogy közel lakva csak a veszekedés volt. Ők viszont azt mondják más lesz, jó lesz mekünk mert lesz ki vigyázzon a gyerekre ( most is megoldom, tudok itthonrol dolgozni ha kell), tudna átjönni hogy legyen aki naponta frisset főz ( főzök,igaz 2 naponta,de nekunk igy jó)

Nincs ötlet,elöre rosszul vagyok


2015. okt. 9. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A fárjed nem tudja kerek-perec közölni, hogy nem akartok velük szomszédságot?
2015. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ő hetente elmondja, hol finoman, hol kevésbé finoman. Én csak egyszer mondtam amikor náluk voltunk, én nem telefonálok.
2015. okt. 9. 21:41
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is belengették párszor anyósék, hogy majd ideköltöznek a közelbe, de szerencsére nagyon mások ott és itt az ingatlanárak, nem kapnának itt semmit azért a pénzért.


Nálatok hasonló árfekvésű a két város? Tudnának hasonló házat venni a ti környéketeken?

2015. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg attól, hoyg egy városban laktok, még nem kell nekik állandóan nálatok lenni.


Egyszerüen nem engeditek be öket (meg nem veszitek fel a telefont), csak akkor, amikor ti is akarjátok.

2015. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, mert bár itt drágábbak a házak, a mostani hatalmas házuk helyett itt egy kisebbet keresnek. Már azzal is próbálkozott a férjem, hogy lelkükre hatni, nem adhatják el,ott nőtt fel,stb...
2015. okt. 9. 21:51
 6/19 A kérdező kommentje:
Ismerem őket, após nem, de anyós lerázhatatlan, régen képes volt a kapunk előtt szobrozni télen is 2 órát ( kocsiban), pedig semmi extra dolga nem volt felénk.
2015. okt. 9. 21:54
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
Koltozzetek el, cimet nem kell megadni hogy hova.
2015. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

valszeg azért talán, mert ti vagytok az életük, nélkületek minden színtelen és nem veszik észre magukat

inkább keressetek nekik egy nyugdíjasklubbot, hogy legyenek barátaik

2015. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én anyámmal jártam így, nem értette meg hogx nem jó ötlet és ideköltözött. Az lett a vége hogy jól összevesztünk és most alig beszélünk.
2015. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Akkor kutyaharapást szőrével: hívjátok meg őket magatokhoz pár napra, és menjetek az agyukra, majd mondjátok meg nekik, hogy ezért nem jó ötlet ideköltözni.
2015. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!