Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom nagyon ragaszkodik...

Az anyósom nagyon ragaszkodik a páromhoz, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.A párom már 27éves és még mindig az anyukájával él.A szülei elváltak kiskorában.Még mindig vele él,de már én is itt vagyok.Még nem költözünk össze.Az anyós idős és állandóan hármasba kell menni mindenhova vásárolni heti 1-2x,hol ide hol oda,mindig náluk kell ebédelni,mert hogy ő ránk főz és stb stb ne romoljon meg a kaja.Mit tegyek hogy éreztessem vele hogy a fia már az enyém és hagyja őt szabadra,még ha együtt is laknak.Ha velem van állandóan hivja hogy ezt vegyen és vigyen haza,vagy azt...a lényeg hogy sokszor velem is érezteti sokszor a fia előtt hogy a fiának mindig is ő lesz az első apró jelekkel,amiket persze ha elmondok a páromnak nem igy fogja fel.Mit tehetnék?mert nem akarom megbántani az anyóst,de ha összeköltözünk majd,úgy mondta hogy 3asba lakjunk mert hogy ő minket nem fog zavarni...nem tudom mit tegyek.adjatok tanácsokat!

2015. okt. 15. 16:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

fia már a tied? hmm...érdekes

amúgy nem anyuka a baj, hanem a kedves párod.

2015. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
23%
Mivel még az anyjával lakik, oda tartozik egyelőre. Ha odaköltözöl az anyjához, a párod sosem lesz felnőtt, mindig az anyja lesz az első, rá fog hallgatni, te meg ebbe majd beletörődsz. Magánéleted sem lesz sosem, mert anyós mindenbe bele fog szólni, reggel ágyba viszi majd a kávét, amikor pucéran fekszetek az ágyban. Mert ő csak jót akar. Amíg azt csinálod, amit ő akar. Én innen menekülnék. A párod mama kedvence és az is marad, nem fogja helyretenni az anyját, mert tényleg együtt élnek nagyon régóta. A legszebb korban vagy, keress más pasit.
2015. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
Egy gyerek nem kell megfeledkezzen a szulejirol teljesen mindegy, hogy ki kerul az eletebe. Viszont meg kell talalni az egyensulyt. "Még mindig vele él,de már én is itt vagyok", gondolom rad is fordit idot nem allandoan az anyossal van. Ahogy latom te probalod megfojtani a parod ha mar olyan problemakat vetel fel mint a bevasarlas. Szerintem az nem szeretet ha mar egy bevasarlast sem tursz el az anyossal. Kinek vasaroltok? Ilyen tescos nagy bevasarlasra gondolsz? ha igen, akkor ez termeszetes es illendo hiszen azt irtad, hogy az anyuka idos. Gondolom szuksege van a segitsegre, szeretetre nem pedig elhidegult csak magaval torodo gyerekre. En mindent megadnek, hogy az anyosommal ilyen kapcsolatom lenne, hogy fozzon ram es gondoskodjon rolunk. Allandoan egyutt vagytok a paroddal? vagy hagysz neki idot sajat magara is? Ha itt azt jelented ki, hogy a fia a tied, akkor ezt biztos vele is erezteted, ne csodalkozz, hogy ha apro jelekkel erezteti, hogy o az anyja.
2015. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem érti meg, hogy anyukától le kéne válni 27 évesen, akkor inkább ne is költözz vele össze, ne kösd össze vele az életed, mert az csak pokol lesz.
2015. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
A párommal már sokszor beszéltem erről de ő nem úgy fogja fel ezeket mint én...hogy örülhetnénk hogy meghív minket étterembe egy pizzára,vagy ha mondom hogy bánt hogy sokszor mintha figyelmeztetne hogy ő lesz mindig is az első ,a párom azt hiszi hogy csak piszkálom az anyukáját.Még nincs elég pénzünk összeköltözni,még van 2évem mire veszek saját házat.Ők tömbh.ba laknak nemsoká vesznek hàzat és majd egyetemem után tuti azt akarják majd hogy 3asba lakjunk abba a házba
2015. okt. 16. 10:39
 26/34 anonim ***** válasza:
szerinte ne tervezz nem lesz sokáig az "anyósod"
2015. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
És te is hármasban akarsz lakni?
2015. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a párod nem úgy fogja fel, mint te, hanem az anyjába szerelmes (beléd nem!), akkor nincs egymással keresnivalótok. Ne pazarolj több évet rá az életedből. Az itteni válaszok használhatóságát pedig a stílusukból és helyesírásukból állapítsd meg, primitív ember tanácsát ne fogadd el.
2015. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Mire fel mondod hogy belém nem?Sose merte elutasítani az anyját...múltkor betettünk egy mozizást a barátainkkal és ő előtte szólt erről az anyukának.Pénteken 8tól lett volna és ő meg fél 7kor kitalált egy közös pizzázást...hát persze hogy a párom belement és a filmeől is lemaradtunk..minket meg vártak a barátok...lekéstük
2015. okt. 16. 14:05
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

azért írta mert 27 évesen a párod nem tud(akar?) anyucinak nemet mondani. szépen mondhatta volna: bocsi anyu, mozizás lesz haverokkal, de holnap (utána/2nap múlva stb.) beiktatjuk. ennyi kellett volna.

és nem, nem fog veled külön költözni, ha meg odacuccolsz, akkor te leszel a szar, és max ha anyuka meghal, akkor a te melledre fog átugarni.

2015. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!