Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Téged szeret az apósod, anyósod?

Téged szeret az apósod, anyósod?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 16:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Nem beszéltünk velük már 6 éve (a férjem sem), ennek nem mi vagyunk az okai, de szerintük mindig mindenben mások a hibásak, nem ők, úgyhogy most sincs ez másként.
2015. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
19%
4000 km távolság van köztünk. Ők állítólag szeretnek, én nem.
2015. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
70%

Engem szeretnek. Igaz, már régóta is együtt vagyunk, de első perctől nyitottak voltak és kedvesek.

Tiniként ismertem meg a férjemet (17 sem voltam), így azért kellettek a határok...néha megmondta apósom egy egy szünet után, hogy náluk töltöttem a nyarat :))) (pedig csak a délutánokat általában...)

DE! elvittek magukkal a tengerre, egyszer 19 évesen és egyszer 23 évesen...bármikor volt helyem náluk.


Esküvő után azt mondta apósom, hogy többé nem kell kopognom, itthon vagyok.

Szeretem őket, annyira, mintha a saját szüleim lennének. Édesapám meghalt már...a párom édesapja kicsit olyan, mintha az én apukám is lenne. Hálás vagyok értük.



25-N

2015. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hála az égnek! Az anyósom mindig azt mondja, hogy én vagyok a másik lánya (ugye az első a sógornőm :D). És úgy is viselkedik, érdeklődik irántam, elkísér dokihoz is, csinálunk közös programokat, stb. Szerencsésebb nem is lehetnék. Bár az egész család ilyen, a sógornőm is egy tündér.
2015. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 hisztynka ***** válasza:
Elég jó viszonyban vagyunk.
2015. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Az apósom a legelső perctől fogva nagyon kedvelt, így 5 év után meg tényleg úgy érzem, hogy nagyon megszeretett. Az anyóssal az elején voltak gondok, bár szemtől szembe mindig nagyon nyájas volt, de a páromtól tudom, hogy bizony az első 1-2 évben rettentően féltékeny volt rám, állandóan zsarolta érzelmileg a fiát(velem már nem fogsz foglalkozni, nem velem leszel az ünnepekkor,mostmár a szabadidődet sose velem töltöd,hanem mindig csak velem és még sorolhatnám, tudom, hogy leírva nem hangzik olyan durvának,de ha naponta többször kell ezt hallgatni,akkor azért gáz). Kb. 2 éve érzem, hogy ez átfordult, sokszor előfordul, hogy nem is a fiát,hanem engem keres, néha csak engem hív át kávézni,beszélgetni, tényleg úgy érzem, hogy szívből teszi ezeket,mert látja, hogy nem vagyok hárpia és jó hatással vagyok a fiára. A párom huga más tészta, szemtől szembe kedves, de a mai napig gyűlöl,mert elvettem tőle szerinte a bátyját. Hiába van neki is komoly kapcsolata, sok barátja,normális munkája és ezen felül sose tiltottam el tőle a testvérét, akkor beszélnek, találkoznak, amikor nekik tetszik,de mégsem változott, egyszerűen képtelen elfogadni, hogy a bátyjának nő van az életében. Ez szintén elhangzott tőle,onnan tudom. Elég gáz...
2015. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Igazából bizonytalan vagyok abban, hogy szeret-e az anyósom vagy nem. Mégpedig azért, mert látszatra minden oké, segítőkész stb., viszont ismerem, tudom, hogy sokszor (mással szemben látom) csak felveszi a bűbájpofit, de a háta mögött mondja. Ugyanezt mondta a férjem is, amikor ketten éltek együtt még anyósomnál, amikor sógoromék mentek látogatóba, akkor borzasztó kedves volt mindenkivel, egyébként pedig cinikus és bunkó volt. Szóval vannak azért kételyeim. :) Apósom már nem él.
2015. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Engem szeretnek. Multkor is kérdezték barátommat miért nem aludtam ott :D igaz még nem jegyzett el a barátom még fiatalok vagyunk ahoz de kedvelnek engem aranyossak :D 16/l és 16/f
2015. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Eszter71 válasza:
Már csak ex anyosom van. A volt anyosomra jellemző, a szomszédtol hallottam vissza: Engem is ugy utált mint a sogoromat, de a sogor mégiscsak osztályvezető , én meg csak egy gimnáziumi iskolatitkár. Mostani anyosom sajna nem sokkal megismerkedésünk után meghalt. ő ugy érzem szeretett
2015. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Sáskáné válasza:
Az anyósom szerintem el van velem, talán még szeret is. De az Ő szava semmit sem számít, mert a 2. férje irányít mindent és mindenkit, aki a férjem nevelő apja... Csak a férjem anyukájával közös lányainak él és a férjemet sem kedveli igazán. Szóval jöttem én és én vagyok az,aki erősítem a férjem és önbizalmat plántálok bele és ketten együtt erősek vagyunk és ez nagyon idegesíti a nevelő apukát. Szóval utál! De én sem tudom tisztelni, miután egy családi konfliktusnál közölte a férjemmel, hogy ne álljunk az egyik lánya útjába... De persze amúgy játsza az aggódó apát, ha nézőközönség van, pl. egy családi rendezvényen.De az egyik lányának is van már férje, Őt is utálja, de neki a szemébe kedves. Velem nyíltan bunkó és lenézi a családomat. A másik két lányának sem volt még eddig olyan párja, akit apuka kedvelt volna... Szóval nehéz... Viszont a férjem biológia apja nagyon szeret és a párja is, mivel Ők meg pont azt szeretik bennem, hogy szembe mertem nézni a családi gyűlölködésekkel és erősítem a férjemet, aki teljesen kivirult és rájött, hogy egyedül is tud boldogulni és igenis értékes ember, mert egész gyerekkorában csak azt éreztette vele a nevelő apuka, hogy a lányok a fontosak és Ő csak egy feladat, akit fel kell nevelni... Szóval van aki szeret, van aki nem. És én meg a színjátékot nem szeretem, szóval ez már javulni nem fog...
2015. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!