Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Téged szeret az apósod, anyósod?

Téged szeret az apósod, anyósod?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 16:26
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

nem tudom, hogy mennyire szeretnek, de szerencsére jól megvagyunk. másfél éves a lányunk és elég sokat vagyunk náluk. nekik is nagy öröm az unokázás meg nekünk is jó látni. a bébi is csípi őket meg a cicázást, meg mi is tudunk szusszanni pár órát.

a fateromékkal rosszabb a helyzet, ha ők jönnek az inkább vendégség. készülünk rá, idegeskedünk. állandóan beszólogatnak, megmondják a véleményüket. feltesznek kérdéseket, de a választ nem hallgatják meg. úgy szoktam mostanában szervezni, hogy valamelyik munkanap jöjjenek mire hazaérek a melóból és fürdetésig maradnak. így sokkal jobb mert látom a végét.

nem azt mondanám, hogy nem szeretnek. inkább, hogy ők ennyire képesek.

f-36

2015. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Engem szeretnek, de nagy előnnyel indulok, mert a másik fiuk felesége nem tette túl magasra a lécet. Az a csajszi senkit nem tud szeretni. Az utolsó időben volt egy kis változás szerencsére. Az ő férje egyébként a kedvenc gyerek ott, elég durván, így egy kicsit túlságosan is kompenzálni próbálnak abba az irányba, így fordulhat elő, hogy az a csajszi tegeződik anyósékkal (esküvő utáni nap felajánlották neki), nekem viszont nem ajánlották fel, pedig már én is beházasodtam a családba. Évekig velük is éltem minden probléma nélkül. ( És ha ezt a drága Férjem olvassa, ne érezzen késztetést, hogy ezt ő oldja meg. :D )
2015. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nekem két anyósom is van:) Apósom újra nősült. Az alap anyóssal nem szeretjük egymást, viszont a második anyós és az Após szeret (41/N)
2015. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nos, hát izé szembe azt mondják igen, egyébként meg nem így tűnik. Fordított esetben, anyósom jobban kedvelem, de mindkettőt tisztelem, hiszen a párom szülei.
2015. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Az a rossz szokásuk, hogy mindig kritizálják burkoltan amibe éppen belevágok, de a párommal, a saját fiúkkal is ezt teszik. Tesznek megjegyzéseket, piszkálódnak, főleg apósom lát mindent negatívan. Anyósom, ,,csak" az alkatomra tesz beszólásokat, állítólag nem bántásból, csak ez a mániája. Mondja, hogy mikor ennyi idős volt , mint én ő sokkal vékonyabb volt. Én 173 centi 60 kiló vagyok, és nagyon érzékeny vagyok erre a témára... A vicc csak az, hogy láttam képeket anyósomról ennyi idős koráról, sőt fiatalabban, hát egyáltalán nem tűnt valami nádszálnak.:D

No, ezek alapján azt hinném, hogy nem nagyon nem bírják a fejem, és így próbálnak megbántani. Ennek ellenére páromnak meg mindig áradoznak rólam, hogy milyen rendes, aranyos, kitartó vagyok stb. -.- Ki érti ezt.

2016. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!