Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én gondolkozok rosszul vagy...

Én gondolkozok rosszul vagy ez szerintetek se normális ha valaki ennyire oda van az anyjáért?

Figyelt kérdés
Volt barátommal 3 év után szakitottam mert azt mondta, hogy ö sose hagyja el az anyját, mert magát nem tudná eltartani. Az anyja iszik. Nem akartam így élni, elhagytam pedig nagyon szerettem. Persze mostani barátommal is hasonló a helyzet. Szüleinek kevés a nyugdijuk, leghamarabb 5 év múlva költözne velem össze de akkor se biztos. Baj ez, hogy 23 évesen saját életét akarok, anyós nélkül? Egy életem van amit szeretnék boldogan leélni, nem feszengve. Nem akarok több évem elveszteni senkire. Én gondolkodok rosszul vagy csak megint rosszul választottam?

2015. okt. 25. 17:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem gondolkodsz rosszul, inkább ismét belenyúltál a "tutiba". Nyilvánvaló, ha teljesen más elképzeléseitek vannak a jövőről, akkor nem együtt kell megélni vele.
2015. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
79%

Megint rosszul választottál.

De legalább már nem ment el rá 3 éved.

A nagyon hülye duma, hogy leghamarabb öt év múlva költözne össze veled... akkor mi lesz, hogy ennyire tudja előre.

Ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem akar veled közös életet.

Egy párkapcsolat az két ember.... attól még persze van anyánk-apánk, de kívül a saját legbelső életünkön.

2015. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!