Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről? Normális, hogy így gondolkozok? L

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki kicsit idősebb, személyesen nem ismerem de van pár közös ismerősünk. Mind a ketten bejövünk egymásnak. Szoktunk szextingelni is. Amikor vele beszélek, ír nekem akkor olyan jó , nagyon boldog leszek tőle. Viszont vannak olyan pillanataim amikor egy ri....nak tartom magam,meg hogy ez az egész helyzet elég ciki. Nemsokára szinte minden nap látni fogom.. Nem lesz gáz ??
2014. máj. 7. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
*16/L
2014. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

nincs ezzel semmi baj. kétlem, hogy egyedül lennél ezzel.

a bűntudat, feszengés meg alaptalan és a szar szülői nevelés következménye.

tizenévesen sok hülyeségnek tűnő dolgot csinál az ember, de ez kell a fejlődéshez ha a szülők nem biztosítanak megfelelő táptalajt.

2014. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem tudom mit jelent az a szexting, de hogy én semmi ilyet nem csinálnék egy idegennel neten keresztül, az biztos. Mert akit nem ismersz személyesen, az idegen. Ha találkoztok akkor szinte biztos, hogy azonnal meg fog dugni, aztán kérdés hogy ez egy alkalom lesz e, vagy több.
2014. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
wát iz szexting?
2014. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van a sexting .hu oldal, nem vagy fent már véletelenül?

Óvatosan az ilyesmivel....

2014. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szexting = sex + texting, magyarul sms/hangouts/whatsapp/akármilyen szöveges üzenetküldözgetés arról, hogy hogyan bukna a brére.
2014. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Seerorin válasza:
Nos hát ez egy érdekes dolog. Gondolom akkor érdekel a srác. Ha látott képen is és el tudja képzelni milyen vagy akkor valszeg te is őt. Szóval minden bizonnyal próbálkozni fog. Te pedig valszeg, ha megfelelően teszi beadod a derekad. Az már másik kérdés, hogy többet is akar-e vagy sem.
2014. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!