Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Táborbamentem még ezen a...

Táborbamentem még ezen a héfőn és nagyon bele zúgtam csajba de holnap van az utolsó napom hogy elmondjam neki hogy mit érzek iránta mert nevelő othonos bejelöltem facebookon is de nem jelölt vissza és nem tudom hogy hogyan mondjam elneki?

Figyelt kérdés

és az is baj hogy a nevelő otthon-tól 1 picit messzelakok +

mit jelent az 1 lánynál hogy meg simogatja a fejed? velem szembe jött nem is szoltam hozzá és megsimogatta a fejem eddig sok dolgot még nem csináltunk csak labdáztunk és 1 szer rám mosolygott és én is rá de nem tudom hogy mit csináljak



2014. júl. 17. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lekéstem a válasszal, de azt csináld, amit jónak gondolsz, ha nem tudod, vagy nem akarod, ne tedd, legyen a te titkod... Viszont az hogy megsimogatja valaki a fejedet, az mindenkinél mást jelent, sőt, ha valaki elmondja hogy ez nála mit jelent, nem feltétlen fogja azt jelenteni újra és újra, pillanati érzésen múlik...
2014. júl. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!