Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit csináltatok? Már nem...

Ti mit csináltatok? Már nem bírom.

Figyelt kérdés
Anyosomat nagyon szereti 1éves kis fiam és ő is őt. Állandóan a kezébe van vagy folyamatosan játszik vele (én szeretném ha néha egyedül is játszana)Bem teszi le. Odáig fajult a dolog hogy jobban szeret a gyermekem nála lenni mint nálam. A párom anya kicsi fia és nem szól neki. De amikor egyszer még is rá szólt hogy tegye le mert egész nap a kezébe volt, akkor meg ki ment a szobából és megsértődot. Mit tegyek már nem bírom.

2015. nov. 5. 01:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

Egyszerűen féltékeny vagy!

Majd elmúlik!

2015. nov. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Biztos van benne az is de amikor nem hajlandó ki menni anyósom kezéből meg sír amikor elmegy, azt hogy én el megyek magasról le tolja. Akkor még jó hogy van bennem. De ne felejtsük el az én fiam.
2015. nov. 5. 01:26
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell ott lenni az anyósnál addig. Ha meg nála laksz költözz. Ennyire egyszerű! Jah hogy nincs hova? Akkor meg alkalmaszkodj!
2015. nov. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés alapján az anyósnál laktok.


Akkor nem sok jogod van parancsolni, föként ha a férjed/párod sem áll melléd.


Eleve ilyen helyzetbe (anyósnál lakni, az apa nem tud leválni az anyjától) nem kellett volna gyereket szülni.


A megoldás, hogy elköltözök/elköltözöl onnan és önállóan megoldod/megoldjátok az életeteket.


Ettöl függetlenül elvben igazad van, a gyereket nem kellene állandóan kézben tartani, de amíg ott éltek, semmi esély a változásra.

2015. nov. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%
Egyszerűen csak féltékeny vagy!
2015. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Állj a sarkadra, hiszen ez a te gyereked. Ha a férjed nem támogat, akkor nem is értem miért vagy vele.
2015. nov. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon-nagyon sok 1-2-3 éves gyerek viselkedik így. Ha nem ott laktok, hanem időnként találkoztok és olyankor van ez, azzal nincsen semmi baj. A nagymama azért van, hogy a gyereket elkényeztesse. És normális, hogy miatta sír, miattad meg nem, mert Te az anyja vagy, teljesen természetes számára, hogy Te ott vagy a közelben, Te jelented számára a biztonságot, a nagyi meg a szórakozást.

Ha együtt laktok, akkor sem az a probléma, hogy anyósod sokat veszi kézbe és játszik vele, hanem inkább az, hogy kicsit átvette a szerepedet. Ez esetben beszéld meg vele, hogy a gyerek a Tiéd, a Te dolgod vele játszani, és megdajkálni. De szívesen veszed a segítségét, amikor szükség lesz rá, és majd szólsz.

2015. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ugyanez volt, csak az anyukám csinálta ezt. Nem is szóltam érte, mert csak az anyám és szeretetből csinálta. Pedig kellett volna. Később odáig fajult a dolog, hogy a lányom olyanokat szólt vissza nekem, hogy majd jól megmond engem a nagyinak, aki megver engem, ha rá merek szólni. Szóval csak óvatosan ezekkel a dolgokkal. Ekkor költöztünk el és a következő baba 120 km-re van nagyitól, kb 2 havonta talizunk. Ez így pont jó :-)
2015. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

"Állandóan a kezében van, vagy folyamatosan játszik vele"

Hát legyen a te kezedben, vagy játsz vele te...

Most ez olyan, hogy valakinek csinálnia kell, ha te nem teszed más fogja.

2015. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Te szeretnéd, hogy egyedül játszon a gyerek... Nem azt, hogy veled játszon, hanem, hogy egyedül...

Egy 1 éves gyerek nem nagyon játszik egyedül.

2015. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!